Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kapitan musi mieć takie spodnie nie znacie sie chlopaki xD haha a tak na serio zajebiste skille power .. wymiatasz xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to lecimy, o 11 na pla¿ê z s±siadem poszed³em no i jako¶ minê³y te 2 godzinki a ¿e od pla¿y do parku jest 50m max to sobie poszli¶my.Zacz±³em sobie co¶ tam wywijaæ freestyle i jakies 2 dziewczyny do nas podesz³y i okaza³o siê ze to znajome mojego kumpla..[cham mnie nie przedstawi³ XD] I po jakim¶ czasie dopiero na mnie jedna zwróci³a uwagê i po prostu siê we mnie wlepi³a wzrokiem, dos³ownie.A jak spróbowa³a zrobiæ dipa to zapewne wiecie jak siê to skoñczy³o ;) Dobra se my¶lê, zrobi³em fronta z 5s full , dipy eksplozywne i od razu sie zacze³o " ALE TY JESTES SILNYYY" " A ILE TO TAK TRZEBA ÆWICZYÆ" "NIE ZNAM NIKOGO KTO LEPIEJ WYGL¡DA NI¯ TY" i tak przez jak±¶ godzinê xD No po prostu kisiel w gaciach ze tak powiem XD Có¿, wrócili¶my w 3 w sumiê bo ona sz³a do s±siada po co¶ tam i jak siê ¿egnali¶my i poda³em jej rêkê na po¿egnanie to ona po prostu wyraz twarzy jak poni¿ej : shrek2.jpg Wniosek prosty, jeszcze nie ma sezonu a co to bêdzie to ja ju¿ siê bojê XD ========== Straddle planche znacznie lepsza forma, wy¿ej podnosze lower back ³±cznie z nogami, ju¿ nie wygl±da jak ¿aba no i pare innych fajnych rzeczy które poka¿ê nied³ugo ;) Elo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej ej ja te¿ co¶ chcê :D dogadamy siê ch³opaki xD Mia³ byæ wyjazd sportowy a ju¿ wiadomo jak to siê skoñczy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kapitan Pow3r, w czasie sezonu bêdziesz musia³ w nocy æwiczyæ, bo inaczej nici z æwiczeñ : D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawid spokojnie spokojnie mamy jeszcze 2 miesi±ce :D troche Kreatyny troche bia³ka, 100 litrów potu na treningu i jeste¶my koksy :D heheheh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 treningi jednego dnia ? :o ooo stary , szacunek ! :D Ja czasami robie 2 dziennie , ale to ju¿ jest dla mnie prawdziwy wysi³ek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi