Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Majkel


Majkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, W dzienniku będę opisywał swoje postępy, wrzucał filmy, zdjęcia technik, którym się uczę lub już umiem. Nie będę opisywał każdego treningu, ani tego co jem, bo szczerze mówiąc nie mam tyle czasu. Słowem wstępu jeszcze krótko się przedstawię, choć jestem tu jakiś czas nie zaglądam codziennie, toteż niektórzy mogą mnie nie kojarzyć. Jestem Michał, mam 17 lat. Od 6 lat trenuję skok wzwyż. Od niedawna sprinty, skok o tyczce i trójskok. Jestem też ratownikiem WOPR, więc często spotkasz mnie na basenie. :D Do tego od niecałego miesiąca trenuję SW. Założyłem w mojej miejscowości grupę SW. Mam w grupie 6 osób, na treningach pojawia się 3,4. Rekord to 5. :D Długo siedzę w sporcie, więc podpowiadam im jak tam z dietą, prowadzę treningi i motywuję. Każdy przechodzi progres test na pierwszym treningu i po dwóch tygodniach ćwicze? ponownie. Mam chłopaków, którzy nie potrafili podciągnąć się ani razu lub raz, a teraz podciągają się 3,4 razy. Ok, przedstawię Wam swój progres test: 1. Test of Strength: Data: 07.12.13 r. Max podciągnięć: 15 (nachwytem), 10 (podchwytem) Max pompek: 20 Max dipsów: 10 Max przysiadów: 60 2. Test of Strengh: Data: 22.12.13 r. (15 dni pó?niej) Max podciągnięć: 20 (nachwytem), 15 (podchwytem) Max pompek: 30 Max dipsów: 15 Były jeszcze przysiady, ale wyniki nie są prawidłowe, ze względu na to że ciągle trenuję nogi i tego samego dnia byłem na treningu lekkoatletyczym, więc nic dziwnego, że zrobiłem ich mniej, niż potrafię (wtedy tylko 45). Oto wyniki: Podciągnięcia poprawiłem o 33% nachwytem i 50% podchwytem. Pompki - poprawa o 50% Dipsy - poprawa o 50% I to wszystko w 15 dni. Co będzie gdy regularny trening dobije miesiąca, trzech, roku...? Jestem zajebiście zadowolony z postępów, czuję zdecydowanie większą siłę i wytrzymałość. MOżNA? MOżNA! WYSTARCZY CIężKO PRACOWAć I NIE PODDAWAć SIę. WALCZYć O SWOJE LEPSZE JUTRO, WALCZYć O SWOJE MARZENIA I WIERZYć, żE MOżESZ WSZYSTKO! Trening, który wykonywałem przez te 2 tygodnie: 191db0746eda50597b1bf388b76fb598.jpg Na pierwszych treningach nie byłem w stanie wykonać wszystkich ćwicze? do ko?ca. Teraz wykonuję wszystko. Przez następne dwa tygodnie również będę ćwiczyć z tym programem, z tym, że faza opuszczania w każdym ćwiczeniu będzie trwała 3 razy dłużej, niż podnoszenia. Tak, by wymusić jak największe napięcie mięśni. To tyle. Jakieś pytania, sugestie, to śmiało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym, że spotkasz mnie na basenie to chodziło, że często pływam. :D Ogólnie to pracowałem już nad jeziorem, nad morzem no i na basenie, ale nie mam 18 lat, więc jako społeczny. Założyłem grupę Street Workout Gryfino (bo jesteśmy z Gryfina), może kiedyś się wymyśli ciekawszą nazwę. :P Spotykamy się z chłopakami i trenujemy... Zobaczymy, co z tego wyjdzie, jak grupa przetrwa próbę czasu to można ją tu gdzieś zarejestrować, nagrać jakiś film itd. Ale to spokojnie, najpierw trzeba się napracować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyniki z wczorajszego dnia pompek, który robiłem wraz z moją grupą: Normal push ups: 510 Wide push ups: 350 Diamond push ups: 190 Razem: 1050 !!! Robiłem od 07:00 do 23:00 w tempie 65 pompek na godzinę. Razem grupa 4 osobowa zrobiła 2210. Może to jeszcze nie jest dużo, ale to Nasz pierwszy dzie? pompek. Ja osobiście jestem zadowolony ze swojego wyniku, co czuję dziś w mięśniach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. :D 30 to ja robiłem max pompek. :D Takich superman push ups zrobię z 10. :DSW trenuję od miesiąca i co jakiś czas robię sobie progres testy. Opiszę Wam teraz swoje wyniki po miesiącu ćwicze? SW. Pierwszy Progres Test: Data: 07.12.13 r. Max podciągnięć nachwytem: 15 Max podciągnięć podchwytem: 10 Max pompek: 20 Max dipów: 10 Opanowane techniki SW bez przygotowania: -L-sit -Dragon Flag -Frog Stand MIESI?C Pó¬NIEJ Progres Test: Data: 12.01.14 r. Max podciągnięć nachwytem: 25 Max podciągnięć podchwytem: 20 Max pompek: 40 Max dipów: 21 Opanowane techniki SW podczas tego miesiąca: -Muscle Up na jedną rękę -Wymyk -Superman Push Ups -Elbow level (wytrzymam 5 sec) -Back Level na jedną nogę (wytrzymam 3 sec) PODSUMOWUJ?C... Podciągnięcia nachwytem: POPRAWA O 66%! Podciągnięcia podchwytem: POPRAWA O 100%! Pompki: POPRAWA O 100% Dipy: POPRAWA O 110%! Nie robiłem na progres testach przysiadów, ponieważ codziennie jestem na treningu lekkiej atletyki, a tam ciągle biegam i robię wiele ćwicze? na nogi, więc nie ma sensu pobijać rekordów, jak nogi nie są wypoczęte, bo raz cięższy, raz lżejszy trening się trafi. :D Cele na następny miesiąc: -Poprawa o minimum 50% każdego ćwiczenia z progres testu -Back Level -Muscle Up na 2 ręce -Clapping pull ups -Dragon Flag na pionowym słupie 3majcie kciuki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażałem niedawno MU na 2 ręce nawet z pomocą nóg, a teraz robię na rozgrzewkę. :D Za jakiś czas zrobię czysto siłowo, z treningu na trening czuję się coraz silniejszy, a to najważniejsze! Reszta jest tylko kwestią czasu. :D Nagram może jakiś film z grupą, w ko?cu ćwiczymy już trochę ponad miesiąc, choć oni się trochę obijają. Zobaczymy. Jak coś to dam znać! The pain you feel today will be the strengh you feel tomorrow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Dynloth, uczucie niesamowite... Tym bardziej, jak pokazujesz to ludziom, którzy w Ciebie wątpili. :D SkyWay, ja nigdy nie byłem na siłce "pakować" (oprócz treningów na siłowni z lekkiej atletyki, ale tam głównie nogi), a wygląd zawsze miałem najlepszy z rówieśników. Czemu? Zawsze wolałem te 2 metry kwadratowe podłogi i swoje ciało. Czasem dorzucałem hantle i piłę lekarską. Może dlatego teraz mi trochę łatwiej w SW, bo wcześniej ćwiczyłem tylko z ciężarem własnego ciała. Nie wiem, przez miesiąc robiłem jeden treningów, którego już miałem dosyć, ale się opłacił. Chodziło o to, bym poprawił swoją siłę, co jak widzieliście wcześniej znacznie się udało. Techniki tak przy okazji, nie robiłem żadnych treningów przygotowujących do nich. Oglądałem, tylko filmiki na YT, żeby błędów technicznych nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby też ćwiczyłem kiedyś z ciężarem własnego ciała a pó?niej trochę siłowni, która mi pomogła w tym, że miałem lepszy start z SW chodzi mi o to, że mi te techniki strasznie ciężko przychodzą. Jak czytam tak po forum widzę, że niektórzy po tygodniu robią HF co ja męczę ok 5 msc i dalej nie umiem, MU uczą się ludzie kilka tyg a ja się uczyłem kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenie z ciężarem własnego ciała to Kalistenika, a kalistenika to nie odłączny i wypełniający element Street Workoutu )))))) I SkyWay, serio myślisz, ze po tygodniu tereningów robią tip top flagę? Moim zdaniem trochę naciągane, chyba że ktoś praktykuje podstawową kalistenikę i nagle mu się zachciało technik, a był na tyle silny by to zrobić już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...