Jump to content

DZIENNIK ZIPOLI

Recommended Posts

Indywidualne Plany Treningowe

Pewnie, to świetny pomysł zgadamy się jak wszyscy będą mieli czas. W kilka osób kombinujemy też, żeby jechać na wakacje nad może na 4 dni do Pucka (wyjazd 14 sierpnia) może też się dołączysz? Im więcej osób z tą samą zajawką tym fajniej A w Częstochowie to słyszałam, że walczą teraz o plac do ćwiczeñ

Ostatnio czuję się jakaś taka wypalona jeśli chodzi o treningi. Nie ćwiczyłam kilka dni. Dopiero dzisiaj zrobiłam sobie taki porządny trening na górne partie. Ale to wszystko było tak na siłę :( Nie wiem jak to możliwe, że się tak czuje, przecież ja uwielbiam ćwiczyć :d I chwilowo nie wiem jak ten stan zmienić :C

Ja ogarnąłem, że to też lenistwo, ale... może pomyśl dlaczego zaczęłaś trenować, popatrz na swoje postępy, zrób sobie coś co podniesie Cię na duchu, czy uraduje. Id¼ na zakupy, zrób sobie jakieś pro jedzonko, porób coś szalonego, zrób kilka tricków które się nauczyłaś. Pomyśl ile dzięki temu osiągnęłaś. I chyba najlepszy motywator, spójrz na swoją sylwetkę, z avatara widzę, że to nie jest pierwsza lepsza wychudzona dziewczyna, widać tutaj piękny brzuszek. Ciesz się wolnością, którą otrzymałaś.

Do tych dipów to tak nie zupełnie mam siłę :D to takie trochę bardziej zaawansowane ćwiczenie jak dla mnie i muszę nabrać więcej siły, żeby to zrobić dokładnie ale ogarnę te dipy :D Mam jeszcze dodatkowe pytanie: znasz jakiś przykładowy filmik lub cokolwiek co pokazuje jak te dipy wyglądają? Chciałam się tylko upewnić czy dobrze to robię

Ja właśnie robię dipy ale z szerzej rozstawionymi ( spróbuję przy tułowiu ) i podciąganie pod klatkę. A co do stania na rękach to trochę przy ścianie a potem bez. Æwiczę metodą prób i błędów z wybicia jednej nogi

Wczoraj mieliśmy wspólny trening na kółeczkach z Pietem, Maverickiem, Arturem (który nie jest na forum) A potem się rozpadało i zrobiliśmy grilla :D Jednak byliśmy w miejscu gdzie nie dość, że dało się tego grilla spokojnie zrobić to jeszcze dało się tam zawiesić kółeczka i była kontynuacja zabawy na kółkach :D