Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Za dużo na głowie i za mało godzin ma dzień ? 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam i nie mogę skojarzyć:D Ty stalas na rękach? W sensie że umiałaś? ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ale to, że mało czasu nie znaczy, że ciągle jem byle co ? Np. dzisiaj mam danie na zasadzie ,,to co w lodówce było" plus jeszcze hot-dog z żabki ?

Dziękii temu, że warzywa z marketu są tak trwałe jak stal przez tą chemię mogą sobie leżeć dłużej i się nie psują dlatego dzisiaj tak na szybko wrzuciłam kilka warzyw do miski (jak widać pomidory po 2 tygodniach wyglądają jakby były wczoraj zerwane) plus kasza jaglana i mięso. 20 minut trzeba poświęcić, żeby zrobić takie coś ?

Quake nie ćwiczę stania na rękach z powodu nadgarstka. Kiedyś coś tam się próbowało ale obecnie nie praktykuję tego ?

IMG_20190322_081525.jpg

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Wygląda pysznie i profesjonalnie ? 

To mięso to kura? ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Mięsko to polędwica z wieprza ? z solą kłodawską, pieprzem i tymiankiem

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Miałam z zaskoczenia wolny weekend więc robiłam porządki z książką pt. ,,Magia sprzątania'' (a właściwie z audiobookiem dostępnym na chomikuj) 

Jeszcze żaden trening mnie tak nie zmęczył jak to sprzątanie ? Książka dobra dla osób takich jak ja, czyli że nie wyrzucę tego czego nie używam 2 lata bo to jest potrzebne ? 

Książka uczy, które rzeczy są na prawdę potrzebne i dlaczego. Pokazuje też jak nie odczuwać żalu po tym, że wyrzuciło się ,,potrzebne'' rzeczy. I jak na razie wyrzuciłam ponad 6 worków na śmieci z różnymi rzeczami (najwięcej było ubrań) i to jeszcze nie koniec ? Czuję się teraz taka uwolniona i mam nową energię. I rzeczywiście nie odczuwam braku rzeczy, których nie chciałam wyrzucić ? Jeśli ktoś kiedyś będzie chciał zrobić takie większe porządki to polecam tą książkę. Niby sprzątać każdy umie, w sklepach są dostępne różne organizery, które można kupić i np. posortować tam małe rzeczy, przenieść coś z jednej szafki do drugiej żeby mieć do tego np. lepszy dostęp więc pytanie po co sprzątać z książką...

Ale, żeby zrozumieć różnicę sprzątania z tą książką i bez trzeba spróbować samemu ? 

• Lubię to 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No ja też mam tendencję do chomikowania różnych niepotrzebnych rzeczy, kiedyś zbierałem paragony, (niby w celu sprawdzania wydatków, ale do tej pory nie sprawdziłem ?) i do tej pory lezą a jest ich z kilkaset a większość już wyblakłą nawet ? No i coś w tym jest bo jak ostatnio sprzątałem tak bardziej to dwa kartony ciuchów oddałem dziadkowi i ulga też była tak jak to opisujesz ? 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Trzeba się pozbyć tego z czego się nie korzysta ? Miałam 2 szafy ubrań i niektóre mi zajmowały nie potrzebnie miejsce 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nawet raz na jakiś czas jest wskazana taka czynność ;D Ja też nie wiedziałem ile mam ciuchów dopóki wszystkiego nie wywaliłem i nie przefiltrowałem ? 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Miałam podobnie ? Wydawalo mi się, że te 2 szafy ubrań to będzie trochę mniej niż jak zobaczyłam po wyjęciu wszystkiego z szaf ile jest tego w rzeczywistości. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A trafiły się takie w których nawet nie chodziłaś? ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, ZIPOLA napisał:

Miałam podobnie ? Wydawalo mi się, że te 2 szafy ubrań to będzie trochę mniej niż jak zobaczyłam po wyjęciu wszystkiego z szaf ile jest tego w rzeczywistości. 

A nie miałaś tak, że znalazłaś jakąś rzecz, którą lubiłaś bardzo nosić a o niej zapomniałaś? Ja czasami tak mam jak robie porządki w szafie ?

• Lubię to 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja tak miewam ? A jeszcze gorzej jak myślisz że masz jakieś ciuchy a się ich okazuje że nie ma - wsiąkly gdzieś ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Znalazłam takie rzeczy w których nigdy nie chodziłam oraz te ulubione, o których zapomniałam. Jak się ma 2 szafy ubrań to niektóre potrafiły się zagubić ?  Ale widzę, że też macie podobnie ?

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dzisiaj odwiedziłam plac do ćwiczeń w Czechach :)  Jest tam jeszcze kilka elementów ale zdjęcie nie objęło wszystkiego

IMG_20190601_140130425.jpg

• Lubię to 2
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A kiedy są? 😉

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

22 czerwiec ja będę 😄