Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik zelq


zelq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtorek (Techniki)

~~30min biegu Muscle up 1) 10 5 Negative Muscle Ups /5s opuszczania 2) 10 8 Podciągnięć do klatki 3) 10 10 Straight Bar Dips 4) 10 10 Explosive Knee Raises 5) 10 0 Clap Push Ups Nie dałem rady na jednej ręce :< 6) 10 Straight Bar Dips HandStand Nie było wczoraj jakieś dobrej próby którą mógłbym się pochwalić, ale coraz lepiej mi idzie z równowagą. ~~30min biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak jak zapowiedziałem wracam po miesięcznej przerwie. Nie sądziłem że akademickie życie tak mnie pochłonie no i poległem, mało trenowałem ale teraz już to naprawiam ! :D

Poniedziałek (Klata+Triceps)

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/16/18 12/14/16 Pompki diamentowe 7/8/10 7/8/9 Pompki z rękoma szeroko 12/14/18 12/14/16 Dipsy 7/8/9 10/12/8 Pompki na kostkach 6/8/8 6/8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA (Plecy+Biceps)

Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 4/4/5 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 20/18/16 Podciąganie podchwytem 5/5/6 5/5/6 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 7 7/7/5 Pdciąganie nachwytem 7/7/8 5/5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek (Barki + przedramię)

Australian Pull Ups z nogami na poręczach 7/7/7 Dipsy na drążku 7/7/9 9/9/9 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/12s. 10s/12s/14s Pompki na rękach pod ścianą 4/4/- Podciąganie za głowę 4/4/5 4/5/6 HandStand Choć przez miesiąc trochę zaniedbałem cały trening to postępy nadal są coraz lepsze. Coraz więcej lepszych prób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, poranny ogólny trening. Trochę zamieszałem ale czuję mięśnie więc jest gicior.

Sobota (Ogólny)

Pompki standardowe 14/16/18 Pompki diamentowe z nogami na podwyższeniu 8/10/12 Podciąganie nachwytem 6/6 Podciąganie nachwytem szeroko 6/4 Dipsy 8/10 +10 min truchtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek (Klata+Triceps)

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/16/18 14/16/18 Pompki diamentowe 7/8/10 7/8/10 Pompki z rękoma szeroko 12/14/18 12/14/18 Dipsy 7/8/9 10/12/8 Nie miałem gdzie dziś zrobić. Pompki na kostkach 6/8/8 6/8/10 Pomimo tego że ćwiczyłem dziś w domu i nie miałem możliwości zrobienia dipów jestem zadowolony z klatki piersiowej którą mocno czuję. Jutro będzie ładny zakwas Myślę że już chyba wróciłem do formy, okaże się to na koniec tygodnia i dam znać czy moje przewidywania się spełniły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wracam do treningów tak jak zapowiedziałem. Problemy się rozwiązały i mogę ćwiczyć z czego jestem ogromnie zadowolony. Dziś zrobiłem trening techniczny pod kątem stania na rękach i muscle up. Muscle Up 1) 10 5 Negative Muscle Ups /5s opuszczania 2) 10 7 Podciągnięć do klatki 3) 10 10 Straight Bar Dips 4) 10 10 Explosive Knee Raises 5) 10 10 Clap Push Ups Nie dałem rady na jednej ręce, zrobiłem na dwóch HandStand

Wielki przełom !

Zacząłem opierać się sile i bardziej naciskać na podłoże gdy opadam do przodu i daje to wielkie postępy. Walnąłem dziś życiówkę 12 sekund i mogłem stać jeszcze dłużej, ale chciałem spróbować pompkę i się obaliłem :D Jest super. +22 minuty biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA (Plecy+Biceps)

Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 4/4/5 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 20/20/13 Podciąganie podchwytem 5/5/6 5/5/6 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 7/7/5 Pdciąganie nachwytem 7/7/8 7/5/3 Mam trochę problemy z tymi pompkami, nie wiem czy je dobrze robię choć biceps trochę czuć. Na koniec postałem trochę na rękach bez szału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek (Barki + przedramię)

Australian Pull Ups z nogami na poręczach 7/7/7 7/8/9 Dipsy na drążku 7/7/9 10/10/10 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/12s. 14s/-/- Podciąganie za głowę 4/4/5 5/5/3 Hindu push ups 6/6/6 Trening przerwała mi burza z deszczem, drążek był tak śliski że nie było możliwości zrobienia zwisu, ale widać że jest progress. Ostatnie pompki zrobiłem już w domu, żałuję tylko że nie postałem na rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA (Ogólny)

Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7 12/14/16 Pompki diamentowe 6/7/8 7/8/9 Podciąganie nachwytem 6/8/8 6/5(7)/3(5) ( ) - negatywne opuszczanie z wyskoku Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 20/20/10 Pompki z rękoma przy biodrach 4/4/5 4/5/5 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s 12s/14s/14s HandStand Dziś lipa straszna, żadnej konkretnej próby. Przechylało mnie ciągle do przodu i nie mogłem utrzymać pozycji nawet naciskając palcami. :( Mimo to nawet słaby trening to trening do przodu g)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychod¼ powoli do HS, staraj się jak najmniej dynamicznie. Ręce na ziemi proste, ustawione tak jak Ci wygodnie. Noga, którą się wybijasz jak najbliżej rąk (ale nie tak, by bolało). Obie nogi proste. Noga, która idzie pierwsza cały czas prosta, drugą nogę wypuszczasz dopiero gdy ta pierwsza jest najwyżej jak pozwala na to Twoje rozciągnięcie. Lekkie odepchnięcie i dostawiasz nogę do nogi. Jeszcze wersja trudniejsza, ale fajniejsza: HS obunóż, czyli z dwóch nóg. Albo pooglądaj jakieś tutoriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...