Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak,  w czwartek i piątek trening zrobiony, w poniedziałek też tylko odpuściłem ćwiczenia na brzuch bo na WF podnosiliśmy sztange i wlasnie strasznie brzuch spięty był xD wtorek odpuściłem trening bo w środę był wyjazd ze szkoły na którym był wymagający WF więc chciałem podejść do tego wyregenerowany w 100% :D Dziś trening też wleci, myślę też nad wrzuceniem jakiejś jeszcze aktywności żeby wspomóc zrzucanie wagi xD

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Spoko opcją na zrzucenie wagi będzie tabata i HIIT

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sądzicie że ćwiczenie ciosów i jakieś takie lekkie sparinigi mają sens?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zadasz pytanie w nowym temacie to na pewno więcej osób odpisze bo nie każdy zagląda to dzienników:D 

Na cardio ma to sens pod sztuki walki tez jako walka z cieniem ale pod siłę czy budowanie mięśni to nie:)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Quake głównie chodzi pod sztuki walki narazie nie mam jak ćwiczyć sztuk/sportów walki, a motywacja na to jest niesamowita pytam bo sporo osób piszę na internecie, że raczej nie polecają aby tak ćwiczyć bo można złapać jakieś złe nawyki itp

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Bo tak się może stać Takie treningi w domu są ok, jak byleś na kilku treningach i znasz poprawną technikę pod daną sztukę walki Jeżeli nie do końca znasz poprawny format to po dłuższej nauce możesz zdobyc złe nawyki, które później długo się "plewi"  Ja np po 7 latach karate jak poszedłem na MMA to nie mogłem się nauczyc gardy i ciosów typu Muay Thai, długo mi zeszło zanim załapalem technikę

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dynloth o, to dobrze wiedzieć czyli w sumie jakieś prostsze rzeczy można sobie poćwiczyć, jakiś czas przecież ćwiczyłem kung fu i nauczyłem się podstaw jak np cios prosty, czyli trochę to jeszcze podszlifuje. Widziałem też że np Borys Mańkowski na YT wrzucał jakieś poradniki co do ciosów więc można ich użyć do przypomnienia a poza tym to potrzebuje też pomocy co do wyboru sztuki. W okolicy (Koszalin) jakoś bardzo dużo do wyboru nie ma, jest BJJ, K1, Taekwondo, MMA, Karate, Kunf-Fu i chyba boks. Najbardziej zastanawiam się nad Taekwondo (zawsze jakoś mi się podobało :D) a MMA (jest i stójka i parter + też mi się podoba) Co myślicie?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja osobiście wybrał bym BJJ i Taekwondo, zdobądź tu i tu czarny pas i masz większe szanse na wygrane z zawodnikiem MMA

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dynloth no wtedy umiejętności byłyby wysokie  Tylko trochę czasu zajęłoby zdobycie czarnych pasów, bo raczej dwóch na raz nie dałoby rady trenować  a umiejętności w stójce i parterze wypadałoby jakieś posiadać

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie np BJJ poniedziałek środa i piątek a teakwondo wtorek i czwartek  

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Trip w teorii tak, ale nie dałbym rady codziennie dojeżdżać + sporo by wyszło za członkostwa xD btw. wie ktoś może ile kosztuje taka opłata miesięczna? Tak średnio

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

U mnie w Radomiu BJJ 70 zł a Taekwondo 50

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dynloth o, dzięki  muszę zrobić research jak jest u mnie

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Spoczko  W taekwondo jakby Ci dobrze szło to 3-4 lata i masz czarny pas a w BJJ to kolo 10 lat

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dynloth dobrze wiedzieć, zawsze podobały mi się takie stopnie w sztukach walki

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że tak No i z dumą się trenuje np z czarnym pasem Więc jak już będziesz miał czarny pas to pamiętaj o nas i podeślij zdjęcie  

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro w końcu egzamin na prawko, stresik jest ogromny, ale jak już zdam będę mógł już jeździć na sztuki walki  

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Trip no niestety nie udało się zestresowałem się i dupa... W piątek podchodzę jeszcze raz

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ajć niedobrze Może zjedz 2 banany przez egzaminem zmniejszają stres. ;D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi