Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra miałem coś napisać po wizycie.

Czekałem na niego ponad tydzień,nie było warto.

Miałem wizytę na 17.20,wszedłem sobie wcześniej,luzik,fajnie czekać nie muszę.

LEKARZ pyta się mnie,co mi dolega,opowiadam,że plecy mnie bolą i nadgarstki.

Pyta się dalej,co robię,odpowiadam,że się podciągam,pompki itp.

ODPOWIADA"NO I MASZ ODPOWIEDZ"

DALEJ"ILE UROSŁEŚ PRZEZ 2 LATA" JA 'no trochę urosłem"

znów powtarza"MASZ ODPOWIEDZ"

Pomacał mi nadgarstki,3-4 dotknięcia i tyle.

Zaśmiał się jeszcze czy MOJA OPASKA Z REEBOKA  COŚ MI DAJE NA TE NADGARSTKI,serio?no ja je.....

PYTA SIĘ "LUBISZ HERBATKI"? ja "no wypiję"

PRZEPRASZAM,że użyję te słowo ale nie mogę inaczej,to kurwa przepisał mi jakieś kurwa napary do picia...

2 tyg niby mam nie ćwiczyć i to łykać,a po miesiącu niby mam tam znów iść(wątpię,że pójdę)

Na koniec jeszcze powiedział,że JA JUŻ TERAZ POWINIENEM PRZYJŚC DO NIEGO Z PRZEŚWIETLENIEM od lekarza rodzinnego.

Jeżeli rodzinny,mnie do niego skierował to raczej on to powinien zrobić.

Lekarz prywatny mnie chyba zawita..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie hujostwo NFZ-etu zaczyna sie juz na poziomie lekarza rodzinnego. Mieszkam na wsi a mimo moich urazow z ktorymi srednio raz na pol roku sie tam udaje, dostaje mniej wiecej odpowiedz co zrobic, albo skierowanie na rtg, albo jedz na pogotowie itd. Ale lekarz, ktory mi powie, ze NIE CWICZ PAN PANIE BO ZROBILES SE KRZYWDE PRZY CWICZENIACH WIEC WYSTARCZY NIE CWICZYC wgl mnie juz nie  zaskakuje ;p Mogles tez trafic na ogarnietych lekarzy, ale wlasnie : czlowiek chce isc do lekarza i nie wie co go czeka, to jedna wielka loteria na kogo trafisz i co ci zrobia. Idziesz do lekarza a boisz sie ze albo ci zle cos zrobia, albo nie zrobia nic, paranoja. NFZ to imho jeden wielki korupcyjny moloch na ktorego sklada sie miesiac w miesiac powiedzmy 20-25mln pracujacych Polakow, a tu raptem dziecko nie jest leczone na raka bo kurwa mać lek nierefundowany ? a wyjatku bo umiera nie mozna zrobic bo hurr durr nie ma go na liscie lekow refundowanych ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko,co do mych treningów.

Zamerooo,daje sobie czas do roku szkolnego,na początku września może i wrócę,a jak nie to pod koniec ;)

Wczoraj udany wyjazd nad morze,pobawili się,odprężyli,porobili zdjęcia,porobili check form i do domu XD

Szkoda,że aby na jeden dzien pojechaliśmy no ale,zawsze to coś,za rok wracam z lepszą,udaną formą XD

Póżniej może wrzucę kilka zdjęć :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...