Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik SkyWay


SkyWay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 861
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam nie dam rady podnieść bo nie mam jak złapać ale lekki jest a czy testowałem to jeszcze nie jutro będę go skręcał i przetestuje A dzisiejszy trening zaliczam do nie udanych :( nie miałem siły ćwiczyć i przed treningiem zjadłem 2 kawałki pizzy i strasznie bolał mnie brzuch. Nie wiem czy to pizza była nie dobra czy po prostu po dłuższym nie jedzeniu tłustych rzeczy teraz tak reaguje na takie jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening poszedł sprawnie ale mam problemy z przysiadami na jednej nodze nie wiem czy robić ze zgiętą drugą nogą czy wyprostowaną jak z wyprostowaną robię to nie mogę złapać równowagi a ze zgiętą jakoś daje rade myślicie, że jak będę robił ze zgiętą to będą takie same efekty?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+ABS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 35/40/40 Dipsy 30/32/34 Pompki z klaśnięciem 25/25/25 Pompki diamentowe 30/35/35 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego na drążku 16/16/16 Brzuszki do pozycji V 20/22/24 Plank 40s/45s/50s Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 32/34/34 HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 6/8/10 FrogStand 30s/40s/40s Pompki Muay Thai/Wojskowe 40/40/40 ¦RODA: (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 8/8/10 Krótkie Pompki 60/60/70 Podciąganie podchwytem zamkniętym 12/14/14 Pompki w plank by Dynloth 15/20/20 Muscle Up Trening: Dipsy na drążku 25/25/25 Podciąganie z klaśnięciem 8/8/10 MuscleUp z wybicia 20/22/22 PI?TEK: (Uda+łydki+Barki+DragonFlag) Przysiady z wykrokiem 25/25/30 Kaczy chód 50s/50s/60s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palcach 30/34/34 Pompki z rękoma przy biodrach 30/32/34 Podciąganie za głowę 12/14/14 Military/MuayThai PushUps 24/26/26 Proper Hip PushUps 24/24/26 DragonFlag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 22/22/22 Powolne opuszczanie DragoFlag 7/9/9 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 32/34/34 Oczywiście przed treningiem rozgrzewka 10/15 minut. A po treningu można się porozciągać. Przerwa między seriami 1minuta, między ćwiczeniami ok. 3minut. Jak czegoś nie rozumiesz, lub masz jakieś pytania/wątpliwości, to śmiało pisz w postach poniżej. Wyjaśnię/wytłumaczę, ewentualnie coś zmienimy. Pozdrawiam i życzę szybkich efektów. Jeżeli chcesz się w jakiś sposób odwdzięczyć za plan, kliknij POMóGł MI, na dole posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przerobiłem plan i co powiesz jakby tak było? PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+ABS+DragonFlag) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 35/40/40 Dipsy 30/32/34 Pompki z klaśnięciem 25/25/25 Pompki diamentowe 30/35/35 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego na drążku 18/18/18 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej na drążku 32/35/35 Brzuszki do pozycji V 24/24/26 Plank 40s/45s/50s DragonFlag Trening Podnoszenie prostych nóg leżąc 22/22/22 Powolne opuszczanie DragoFlag 7/9/9 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 32/34/34 ¦RODA: (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 8/8/10 Krótkie Pompki 60/60/70 Podciąganie podchwytem zamkniętym 12/14/14 Incline Chin Ups 25/25/30 Podciąganie nachwytem 8/8/10 Muscle Up Trening: Dipsy na drążku 25/25/25 Podciąganie z klaśnięciem 8/8/10 MuscleUp z wybicia 18/20/22 PI?TEK: (Uda+łydki+Barki+HandStand) Przysiady z wykrokiem 25/25/30 Wspięcia na palcach 40/45/50 Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Siad przy ścianie 35s/40s/50s Pompki z rękoma przy biodrach 30/32/34 Podciąganie za głowę 12/14/14 Dipsy na drążku 25/25/25 Pike Push Ups 14/16/18 HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 6/8/10 FrogStand 30s/40s/40s Pompki Muay Thai/Wojskowe 40/40/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening miazga klatka tak zmęczona że szok :P nie miałem trochę siły robić wszystkich powtórze? na raz więc robiłem jakies 5s lub 10 s przerwy jak nie dawałem rady Pierwszy raz nie miałem siły wykonać wszystkich ćwicze? ABS i odpuściłem ostatnie ćwiczenie z DragonFlag Myślę, że 3 treningi w tyg i dodatkowo ćwiczenie technik w sobotę będzie wystarczająco :P a teraz trochę białka i węgli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening nie do ko?ca zrobiony nie miałem siły na Muscle Up z wybica zamiast tego zrobiłem 4 powtórzenia Muscle Up na jedną rękę Trochę jeszcze wcześniej łopatą pomachałem więc było ok I dalej nie mam siły zrobić normalnego Muscle Up nie wiem jak Wy to zrobiliście po kilku dniach :P dla mnie dalej jest to niemożliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi motywacji do ćwicze? i dziś trening nie do ko?ca zrobiony. Odpuściłem HandStand ale za to poćwiczyłem trochę FL, HF i BL ale i tak słabo było. Jutro jadę do Krakowa to w "nowym" miejscu może będzie mi się lepiej ćwiczyło ale to się okaże już w pon I chyba mam kontuzję barku bo strasznie mnie boli od środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do planu, to jest dobrze. Przy MU zwróć uwagę na: -Wskok na drążek od tyłu^^, to nada Ci lekkiego rozbujania -Gdy już będziesz z przodu drążka przez wyskok podany wyżej, to podciągając się, podciągnij obie nogi do klatki piersiowej, to pomoże Ci nabrać impetu. Trochę te zdania są złożone byle jak, ale mam nadzieję że zrozumiesz o co chodzi. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...