Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

No i problem z bani ­čśä Polecam dzia┼é─ů bardzo dobrze ­čÖé

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
TRENER

Dobra przetestowa┼éem jeszcze kilka smak├│w, a Yerb─Ö kt├│r─ů zam├│wi┼éem to chyba idzie z Paragwaju bo do tej pory jej nie mam ­čśä

Yerba Mate Canarias - mocny i intensywny smak Yerby, ale nie jest taki tytoniowy. Na pierwsz─ů Yerb─Ö raczej odpada ­čÖé┬á

Yerba Mate Green Oriental - tu jak najbardziej polecam dla pocz─ůtkuj─ůcych, jest z dodatkami takimi jak hibiskus, owoc r├│┼╝y, miechunka peruwia┼äska, sk├│rka pomara┼äczy, owoc porzeczki czarnej. Raczej g├│ruje jeden smak ale ci─Ö┼╝ko okre┼Ťli─ç, my┼Ťl─Ö ┼╝e to hibiskus ­čÖé Og├│lnie dobra ale nie jest TOP 1 ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

No w sumie troch─Ö tak wygl─ůda ­čśä W┼éa┼Ťciwie to @Miko┼éaj Nowocie┼ä┬áile Yerby sypiesz? ­čÖé┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

Yerba dzi┼Ť do mnie przyjecha┼éa o 08:30 ­čśä

Mam taki oto arsena┼é i zaraz zaczynam testowa─ç┬á­čśő

Yerba Mate Green Mas Energia 1kg

Yerba Mate Pajarito Elaborada 50g

Yerba Mate Pajarito Hierbas 50g

Yerba Mate Pajarito Menta Limon 50g

Yerba Mate Pajarito Especial 50g

Yerba Mate Campesino Clasica 50g

Yerba Mate Taragui Vitality RAS 50g

Yerba Mate Green Despalada 50g

Yerba Mate El Pajaro - Guarana (gratis od sprzedawcy) 50g

Yerba Mate La Mejor BIO (gratis od sprzedawcy) 50g

Za ca┼éo┼Ť─ç wraz z przesy┼ék─ů zap┼éaci┼éem nieca┼ée 91z┼é ­čÖé┬á

Planuje codziennie testowa─ç┬áinn─ů pr├│bk─Ö Yerby i b─Öd─Ö zdawa┼é relacj─Ö ze smaku, dzi┼Ť jako┼Ť mnie ci─ůgnie do┬áYerba Mate Pajarito Menta Limon, ze wzgl─Ödu na to ┼╝e jest to z rodziny Pajarito czyli gatunku bardzo polecanego w internecie, a ┼╝e jest dosy─ç mocna i intensywna podobno to akurat na pierwszy ogie┼ä p├│jdzie w wersji smakowej ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

No to od razu recenzuje bo p├│┼║niej zapomn─Ö ­čśä

Yerba Mate Pajarito Menta Limon - my┼Ťla┼éem ┼╝e si─Ö zakocha┼éem ­čśä┬áMocny intensywny smak i zapach mi─Öty, niestety taki bardziej syntetyczny jak cukierkowy ale fajny ­čśä┬áTutaj po┼éow─Ö zostawiam do przetestowania w postaci Terrere czyli na ch┼éodno, bo tak dystrybutor poleca spr├│bowa─ç ­čśä┬á

Yerba Mate Pajarito Hierbas - zapach ten sam co powy┼╝ej tylko bez nutki limonki, ale my┼Ťla┼éem ┼╝e nie dam rady ju┼╝ jej wypi─ç do ko┼äca, poniewa┼╝ ta mi─Öta mnie tak dra┼╝ni┼éa ju┼╝ ┼╝e masakra ­čśä┬áW obydw├│ch przypadkach smak mo┼╝e by─ç dla pocz─ůtkuj─ůcych ale raczej jako odskocznia lub urozmaicenie bo na d┼éu┼╝sz─ů met─Ö to nie da rady ­čśä┬á

Yerba Mate Pajarito Especial - czysta Yerba smak typowy dla Yerby, dosyć pylista, tak jak dwie pozycje powyżej. 

Yerba Mate el Pajarito Guarana - tu jest gratis od dystrybutora i jestem strasznie wdzi─Öczny, poniewa┼╝ zapach jest ┼Ťwietny, a smak zabarwiony tym samym zapachem z nutk─ů goryczy jak to yerba ­čÖé┬áMy┼Ťl─Ö, ┼╝e to za spraw─ů "Catuava - kora ci─Öta, aromaty" musz─Ö si─Ö zorientowa─ç┬ádok┼éadnie┬áco to za zapach bo jest ┼Ťwietny a pierwszy┬áraz w ┼╝yciu go czuje ­čśä┬áOg├│lnie polecam, to jest pozycja w moim rankingu na miejscu 2. ­čśä

Yerba Mate Green Mas Energia - oczywi┼Ťcie porcyjka wlecia┼éa, idea┼é kt├│ry opisywa┼éem kilka post├│w wy┼╝ej ­čśä┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Nie pij─Ö tego ale mam pewne zastrze┼╝enia.

Chodz─ů pog┼éoski, ┼╝e opr├│cz dobrych w┼éa┼Ťciwo┼Ťci ma te┼╝ wady, o kt├│rych pewnie du┼╝o os├│b s┼éysza┼éo. Pytanie tylko czy to prawda czy za┼Ť koncerny farmaceutyczne co┼Ť wymy┼Ťli┼éy bo ludzie lepiej si─Ö czuj─ů i mniej chodz─ů do apteki. Jak my┼Ťlicie?

A co do tych moich zastrze┼╝e┼ä - wiele os├│b pije yerbe ze specjalnej rurki (bombilla) i cz─Östo jest zrobiona z metali nieszlachetnych a te po zanurzeniu si─Ö w gor─ůcej wodzie staj─ů si─Ö trucizn─ů (nie b─Öd─Ö si─Ö ju┼╝ rozpisywa─ç o szczeg├│┼éach co to robi)┬á┬áOczywi┼Ťcie nigdy nie ma tak, ┼╝e co┼Ť si─Ö dzieje od razu tylko czasem nawet za jakie┼Ť 20 lat.

Podam jeszcze za przyk┼éad aloes ze wzgl─Ödu na to, ┼╝e jest tak samo popularny i wsz─Ödzie si─Ö m├│wi tylko o samych dobrych w┼éa┼Ťciwo┼Ťciach.┬á┬áI rzeczywi┼Ťcie aloes czyni cuda i r├│wnie┼╝ chodzi┼éy pog┼éoski, ┼╝e┬á w postaci do picia od┼╝ywia wszystkie kom├│rki - w tym r├│wnie┼╝ rakowe. Ale temat ucich┼é.┬á A czasem jak co┼Ť ucichnie to dlatego, ┼╝e ┼║le by si─Ö zacz─Ö┼éo sprzedawa─ç jakby si─Ö m├│wi┼éo o wadach.

Du┼╝o os├│b te┼╝ widz─ůc dobre skutki dzia┼éania czego┼Ť testuj─ůc to na sobie nawet si─Ö nie zastanawia co takie cudo mog┼éo by zrobi─ç z┼éego.

Je┼Ťli jednak kto┼Ť cho─çby przypadkowo┬ádokopie si─Ö do bada┼ä jak to jest z t─ů yerb─ů i aloesem to ch─Ötnie poznam szczeg├│┼éy ­čÖé

• Jest moc! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER
Cytat

Nie pij─Ö tego ale mam pewne zastrze┼╝enia.

Specyficzny smak nie ka┼╝demu przypasuje ­čśä

Cytat

Chodz─ů pog┼éoski, ┼╝e opr├│cz dobrych w┼éa┼Ťciwo┼Ťci ma te┼╝ wady, o kt├│rych pewnie du┼╝o os├│b s┼éysza┼éo. Pytanie tylko czy to prawda czy za┼Ť koncerny farmaceutyczne co┼Ť wymy┼Ťli┼éy bo ludzie lepiej si─Ö czuj─ů i mniej chodz─ů do apteki. Jak my┼Ťlicie?

Hmm mo┼╝e i ma jakie┼Ť wady, aczkolwiek jak produkt sam w sobie to my┼Ťl─Ö ┼╝e nie - to s─ů tylko li┼Ťcie z ostrokrzewu paragwajskiego, opr├│cz zalet ich stosowania o wadach nie s┼éysza┼éem/czyta┼éem┬á­čÖé

Cytat

A co do tych moich zastrze┼╝e┼ä - wiele os├│b pije yerbe ze specjalnej rurki (bombilla) i cz─Östo jest zrobiona z metali nieszlachetnych a te po zanurzeniu si─Ö w gor─ůcej wodzie staj─ů si─Ö trucizn─ů (nie b─Öd─Ö si─Ö ju┼╝ rozpisywa─ç o szczeg├│┼éach co to robi)┬á┬áOczywi┼Ťcie nigdy nie ma tak, ┼╝e co┼Ť si─Ö dzieje od razu tylko czasem nawet za jakie┼Ť 20 lat.

No w sumie to ci─Ö┼╝ko by┼éoby bez niej pic, poniewa┼╝ jej funkcj─ů jest filtrowanie "fus├│w". Co do bombilii to wiem ┼╝e jest zrobiona ze stali nierdzewnej. No i tu pytanie w jak bardzo gor─ůcej? ­čśä┬áYerb─Ö zalewa si─Ö przewa┼╝nie w temperaturze 70 stopni, Cejrowski twierdzi ┼╝e zalewa si─Ö wod─ů, kt├│ra nie parzy po w┼éo┼╝eniu do niej palca ­čśä┬á

W moim przypadku wygl─ůda to tak, zalewam wod─ů wsypany susz w matero ceramicznym wod─ů o temperaturze 70 stopni po jaki┼Ť 5 minutach wk┼éadam bombili─Ö i sobie pij─Ö ­čÖé┬áWtedy nie wiem jaka mo┼╝e byc temperatura 65 stopni, 60? Z ciekawo┼Ťci zmierz─Ö jutro ­čśä

Je┼╝eli wystarczy temperatura 70 stopni do wprowadzenia metal nieszlachetny w reakcj─Ö to ma to sens i kwesti─Ö do przeanalizowania ­čśä┬á

Ja jedynie wyczyta┼éem ┼╝e picie yerby mo┼╝e powodowa─ç┬áraka prze┼éyku, ale to z tego samego powodu co np herbata - czyli poprzez picie gor─ůcej wody.┬á

No ale pytanie, czy to zn├│w farmazon, bo przecie┼╝ 70 stopni nie parzy, czy taka temperatura wystarczy do powodowania tego┼╝ raczka.

Cytat

Podam jeszcze za przyk┼éad aloes ze wzgl─Ödu na to, ┼╝e jest tak samo popularny i wsz─Ödzie si─Ö m├│wi tylko o samych dobrych w┼éa┼Ťciwo┼Ťciach.┬á┬áI rzeczywi┼Ťcie aloes czyni cuda i r├│wnie┼╝ chodzi┼éy pog┼éoski, ┼╝e┬á w postaci do picia od┼╝ywia wszystkie kom├│rki - w tym r├│wnie┼╝ rakowe. Ale temat ucich┼é.┬á A czasem jak co┼Ť ucichnie to dlatego, ┼╝e ┼║le by si─Ö zacz─Ö┼éo sprzedawa─ç jakby si─Ö m├│wi┼éo o wadach.

No to tu jest podobnie jak z suplementami, marki i si┼éownie nap─Ödzaj─ů ca┼éy ten przemys┼é ┼╝eby na tym zarabia─ç, gdzie wszyscy wiemy ┼╝e bez nich mo┼╝na normalnie ─çwiczy─ç ­čÖé┬á

Marketing robi robotę i w Twoim przytoczonym przypadku i moim. 

Zreszt─ů fajnie to by┼éo przedstawione w filmie tylko nie pami─Ötam czy to by┼é film botoks, ale chyba tak. Gdzie dziewczyna wymy┼Ťli┼éa leki na co┼Ť tam oczywi┼Ťcie ten lek nic nie robi┼é ani w ┼╝aden spos├│b nie wp┼éywa┼é na organizm, ale za┼éatwi┼éa opinie g┼é├│wniejszych lekarzy specjalist├│w kt├│rzy potwierdzili rzekoma dzia┼éanie badaniami i zarobili na tym kup─Ö kasy. ­čśä┬á

Marketing i perswazja czyni─ů cuda ­čśä┬áTylko jeszcze dodam, ┼╝e za┼é├│┼╝my wybierzemy 5 najlepszych zawodnik├│w Street Workout w Polsce zap┼éacimy im po 1000 z┼é ┼╝eby wszyscy oznajmili ┼╝e cwicz─ůc moimi planami treningowymi osi─ůgneli du┼╝e progresy i ┼╝e je polecaj─ů, to sprzeda┼╝ moich plan├│w by wzros┼éa tak bardzo ┼╝e a┼╝ ci─Ö┼╝ko to oszacowa─ç ­čśä┬á

Cytat

Du┼╝o os├│b te┼╝ widz─ůc dobre skutki dzia┼éania czego┼Ť testuj─ůc to na sobie nawet si─Ö nie zastanawia co takie cudo mog┼éo by zrobi─ç z┼éego.

Dok┼éadnie tak to wygl─ůda ­čÖé

Cytat

Je┼Ťli jednak kto┼Ť cho─çby przypadkowo┬ádokopie si─Ö do bada┼ä jak to jest z t─ů yerb─ů i aloesem to ch─Ötnie poznam szczeg├│┼éy┬á

Zaintrygowa┼éa┼Ť mnie swoj─ů wypowiedzi─ů i ch─Ötnie p├│┼║niej poszukam informacji na ten temat ­čÖé┬á

Oczywi┼Ťcie nie twierdz─Ö, ┼╝e Yerba jest najlepsza na ┼Ťwiecie bez ┼╝adnych wad, bo nie mam zwyczajnie takiej pewno┼Ťci ­čÖé┬á

• Jest moc! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja w┼éa┼Ťnie lubi─Ö pozna─ç t─ů prawdziw─ů wiedz─Ö i uwa┼╝am, ┼╝e dok─ůd nie mam dowod├│w to nie mog─Ö do ko┼äca powiedzie─ç czy co┼Ť jest dobre czy z┼ée. Np. o aloesie wiem tyle co napisa┼éam czyli od 2017r┬ájeszcze si─Ö nie dowiedzia┼éam jak to jest z tym, ┼╝e od┼╝ywia wszystkie kom├│rki czyli te┼╝ rakowe i to s─ů dane, do kt├│rych ci─Ö┼╝ko si─Ö dokopa─ç bo np. czytanie tylko blog├│w itp. na ten temat nie ma sensu jak si─Ö chce pozna─ç prawd─Ö o takich rzeczach ­čÖé

Uwa┼╝am te┼╝, ┼╝e b┼é─Ödem jest pozna─ç wiedz─Ö z jednej szko┼éy/kursu/ksi─ů┼╝ki i od razu uzna─ç j─ů za prawd─Ö bo cz─Östo si─Ö zdarza┼éo, ┼╝e jednak jest troch─Ö inaczej.┬á

A co do bombilli to w┼éa┼Ťnie nie wszystkie metalowe s─ů ze stali nierdzewnej. S─ů te┼╝ z gorszego dziadostwa. I te┼╝ ciekawi mnie dlaczego widz─ůc osoby, kt├│re to pij─ů zawsze maj─ů srebrn─ů rurk─Ö a nie t─ů bambusow─ů. Ta bambusowa jest jaka┼Ť gorsza, ┼╝e nikt jej nie chce?

Te┼╝ jest taka plotka, ┼╝e te┬ámetale nieszlachetne s─ů trucizn─ů tylko jak si─Ö zaleje wrz─ůtkiem dlatego yerbe ka┼╝─ů zalewa─ç mniejsz─ů temperatur─ů, ┼╝eby ta trucizna z metali si─Ö nie uaktywnia┼éa. Ale oczywi┼Ťcie te┼╝ nie dosz┼éam jeszcze do prawdy. Jednak wydaje mi si─Ö, ┼╝e w tym to jest co┼Ť nie tak, mo┼╝e plotka.┬á

Ale co do samego wrz─ůtku i metali nieszlachetnych to prawda, nie mieszaj─ůc ju┼╝ w to yerby. Dotyczy to┬áte┼╝ np. ┼éy┼╝ek z aluminium i innego badziewia. A nie ka┼╝dy kupuje te ,,lepsze metale''

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER
41 minut temu, ZIPOLA napisał:

Ja w┼éa┼Ťnie lubi─Ö pozna─ç t─ů prawdziw─ů wiedz─Ö i uwa┼╝am, ┼╝e dok─ůd nie mam dowod├│w to nie mog─Ö do ko┼äca powiedzie─ç czy co┼Ť jest dobre czy z┼ée. Np. o aloesie wiem tyle co napisa┼éam czyli od 2017r┬ájeszcze si─Ö nie dowiedzia┼éam jak to jest z tym, ┼╝e od┼╝ywia wszystkie kom├│rki czyli te┼╝ rakowe i to s─ů dane, do kt├│rych ci─Ö┼╝ko si─Ö dokopa─ç bo np. czytanie tylko blog├│w itp. na ten temat nie ma sensu jak si─Ö chce pozna─ç prawd─Ö o takich rzeczach ­čÖé

Uwa┼╝am te┼╝, ┼╝e b┼é─Ödem jest pozna─ç wiedz─Ö z jednej szko┼éy/kursu/ksi─ů┼╝ki i od razu uzna─ç j─ů za prawd─Ö bo cz─Östo si─Ö zdarza┼éo, ┼╝e jednak jest troch─Ö inaczej.┬á

A co do bombilli to w┼éa┼Ťnie nie wszystkie metalowe s─ů ze stali nierdzewnej. S─ů te┼╝ z gorszego dziadostwa. I te┼╝ ciekawi mnie dlaczego widz─ůc osoby, kt├│re to pij─ů zawsze maj─ů srebrn─ů rurk─Ö a nie t─ů bambusow─ů. Ta bambusowa jest jaka┼Ť gorsza, ┼╝e nikt jej nie chce?

Te┼╝ jest taka plotka, ┼╝e te┬ámetale nieszlachetne s─ů trucizn─ů tylko jak si─Ö zaleje wrz─ůtkiem dlatego yerbe ka┼╝─ů zalewa─ç mniejsz─ů temperatur─ů, ┼╝eby ta trucizna z metali si─Ö nie uaktywnia┼éa. Ale oczywi┼Ťcie te┼╝ nie dosz┼éam jeszcze do prawdy. Jednak wydaje mi si─Ö, ┼╝e w tym to jest co┼Ť nie tak, mo┼╝e plotka.┬á

Ale co do samego wrz─ůtku i metali nieszlachetnych to prawda, nie mieszaj─ůc ju┼╝ w to yerby. Dotyczy to┬áte┼╝ np. ┼éy┼╝ek z aluminium i innego badziewia. A nie ka┼╝dy kupuje te ,,lepsze metale''

Co do prawdziwej wiedzy to chyba badania s─ů jedynie rzetelne ­čśä

Mo┼╝e kto┼Ť nie chce ┼╝eby si─Ö ludzie dowiedzieli jaki┼Ť informacji?┬á­čĄö┬á

Co do bambusowej bombilii to jej otwory s─ů robione metod─ů wypalania, przez co przez d┼éugi okres czasu picia yerby czuc zapach tego przepalania. Natomiast metalowa bombilia jest prostsza w obs┼éudze i eksploatacji i tak ja ja cz─Östo j─ů zostawiam w matero na noc jak zasn─Ö i zapomn─Ö wyj─ůc do bambusowa mog┼éaby zgni─ç.┬á

No i podstawowa kwestia co kto sobie ceni, jeden b─Ödzie chcia┼é mie─ç ceramiczne matero i metalow─ů bombili─Ö a drugi matero z tykwy i bambusow─ů bombili─Ö, kwestia gustu lub wygody - tak jak w moim przypadku ­čśä

Co do temperatury to li┼Ťcie yerby od du┼╝ej temperatury si─Ö po prostu "parz─ů" przez co trac─ů swoje w┼éa┼Ťciwo┼Ťci st─ůd trzeba zalewa─ç mniejsz─ů temperatur─ů. ­čÖé

Jak kto┼Ť by chcia┼é miec eleganck─ů bombili─Ö ze srebra to lajcik, tylko koszt rz─Ödu 600z┼é a widzia┼éem nawet po 1500 ­čśä┬á

• Lubi─Ö to 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Co do bada┼ä to te┼╝ nie zawsze s─ů prawdziwe. Czasem s─ů sponsorowane czyli np. producent zap┼éaci┼é za to co spo┼éecze┼ästwo ma si─Ö dowiedzie─ç na temat czego┼Ť ­čśü┬á

Cena za lepsza jako┼Ť─ç s┼éomki pora┼╝a. ┼Ürednio p├│┼é wyp┼éaty na to mo┼╝e p├│j┼Ť─ç ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

Dlatego wola┼éem kupi─ç zwyk┼éy zestaw za 32 z┼é w promocji ­čĄú

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez Dynloth
      Witam, w tym po┼Ťcie opisz─Ö jak poprawnie dodawa─ç recenzje suplement├│w.┬á

1. W nazwie tematu dopisujemy [RECENZJA], po tym wpisujemy nazw─Ö suplementu. Temat powinien wygl─ůda─ç np tak:
      [RECENZJA] BioTech - Crea Flash
      2. W┬ápierwszej cz─Ö┼Ťci recenzji podajemy link do produktu, gdzie s─ů zawarte najwa┼╝niejsze informacje, np.┬áBioTechUSA - Crea Flash┬ái zdj─Öcie opakowania.┬á
      3.┬áW kolejnej cz─Ö┼Ťci opisujemy produkt i go oceniamy. Mo┼╝emy u┼╝y─ç tego szablonu:┬á
      Smak: Smak produktu i ocena od 1-5
      Rozpuszczalno┼Ť─ç: S┼éowna recenzja plus ocena od 1-5
      Dawkowanie: Nie tyle co zalecane od producenta ale takie jakie stosowali┼Ťcie.┬á
      Działanie: Działanie po spożyciu np. pobudzenie, mrowienie, zawroty głowy, pompa itp.
      Efekty: Efekty kt├│re zaobserwowali┼Ťmy po spo┼╝yciu produktu, np. zwi─Ökszona si┼éa, masa mi─Ö┼Ťniowa, wytrzyma┼éo┼Ť─ç┬áitp.
      Cena: Tak─ů jak─ů zap┼éacili┼Ťcie┬á
      Ocena: Czy produkt jest godny polecenia i og├│lna ocena w skali od 1-5.

U┼╝ytkownik w zale┼╝no┼Ťci od ilo┼Ťci przeprowadzonych recenzji otrzymuje nagrody przypinane do profilu.┬á
├Ś