Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

treningi przez długi okres miałem tylko w grupie i czasami dorabiałem w domu czego nie zrobiłem na treningu, Treningi we wtorek czwartek i niedzielę. Ostatnio i teraz dochodzą nowe treningi i plany. Więc najpierw chcę sprawdzić jak to będzie. Jutro zapodam jak będzie wyglądał mój następny tydzie?. Oddzielnie zapodam jak wyglądało moje ostatnie 2 miesiące .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, witam... Dzisiaj miał być trening, ehh ale nie jest. Kontuzja, trzeba przesiedzieć swoje. Trzeba słuchać swojego ciała. W niedzielę, robiliśmy mocny trening technik, i znów przy FL znów nadciągnął mi się mięsie? środkowy grzbietu (prostownik). Mimo to we wtorek byłem na treningu, co było trochę złym pomysłem. Zrobiłem trening oddzielny od grupy, przez te 1,5h cały czas starałem się robić nogi, i w sumie całkiem nie?le poszło, nie liczyłem powtórze?, ale kilkaset na uda, dupę i łydy poszło . Nawet przy przysiadach czuć te plecy, no niestety, jedne z ważniejszych mięśni, utrzymują nasz kręgosłup, by był prosty. Liczę, że do niedzieli mi wszystko przejdzie, przez ten trening przepadnie mi 4 treningi :(, ale w imię wyższego dobra, tak sądzę, a jak wy sądzicie? Ostatnio pomyślałem nad jakimś nowym obiadkiem i wymyśliłem całkiem prosty i ciekawy przepis. Jest to zwykły makaron z warzywami, smażonymi (duszonymi) na patelni plus różne dodatki. Proste, ale sam sobie stworzyłem danie . Zrobiłem jak na razie ten że obiad 2 razy, i wyszło mi chyba 5-6 złoty dla 4 osób. Jednak ja zjadłem na ponad 2 xDDDDD Miałem ponad 200g makaronu i chyba z 400-500g warzyw. Talerz był tak pełen że mi się nie mieściło. Następnym razem obliczę wszystko i opiszę w dziale odżywianie-dania (potrawy), ew tutaj . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ostatnio zero treningów dalej przez kontuzje, czekam aż ścięgna się naprawią. Chcę kupić odzież termoaktywną, ale za całość jest 220 w go sport. Patrzyłem w decathlonie jest za 100 komplet, ale 100% poliester, ja nie wiem co oni mnie za idiotę mają. Czy poliester to odzież termoaktywna, czy to warte tej ceny, i czy to wgl działa? Nie wiem Patrzyłem jeszcze intersport, całkiem ładnie prezentujące się komplety za 520zł xDDD Do tego jeszczew go sport za 450 komplet, ale już z wełny owiec mcośtam. Najlepsze włókno i najcieplejsze. Akurat takie mi nie potrzebne, bo to do np. w góry, czy tam gdzie będą dość extremalne temp. Prócz tego wywąchałem za 40 złoty skakankę z rzemyka firmy spooky. i chcę ją kupić. Czytałem, że chyba tedzio również . Trolololo koniec nowości i wgl. Pozdrwaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, siemka, siemka, jak tam święta? Ostatnio na dietę miałem wyjebke, trochę ?le, ale nie jadłem strasznych potraw, tylko wszystko co mi wpadło :P oczywiście bez fastfoodów. W sumie to się cieszę, bo raz na jakiś czas udało się przekroczyć granicę kalorii, w stanie spoczynku. Może trochę przytyję. Kontuzja dalej trzyma. Co wy na to?

Wypowiedzcie się. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, widzę że czekaliście z niecierpliwością :P Co do filmiku, myślałem by każdy u nas tak zrobił jest to ciekawe i pó?niej może pomóc innym. Ten gość Dynlothie to Pavel. Już z nim się trochę zapoznałem ( znaczy w internetach, jego kanał, historia). Od małego ćwiczy gimnastykę, i już w gimnazjum był najlepszy i pobił rekord szkoły w pompkach, jeżeli dobrze pamiętam 74. Innymi słowy, od małego trenuję, ja tam się nie dziwię jego budowie . Z jego Filmików m. in. tutoriali starałem się czerpać wiedzę. Od jutra, zamierzam prowadzić coś takiego o czym mówił Paver (Fortress). Nie pisałem nic od jakiegoś czasu, ponieważ treningów nie było. Dieta znikła, przez tamten czas. Znów jednak wszystko powróciło! Plecy jeszcze nie są do ko?ca wygojone, nie mogę robić różnych ćwicze? mocno obciążających plecy, ale w ko?cu się na tyle zagoiły bym mógł wrócić do treningów. Mam nową moc, moje ciało się zregenerowało, jestem pozytywnie nastawiony, czuje że ten rok będzie SIłA, MOC, PROGRESJA! Przez ten czas, w którym nie opisywałem co się u mnie dzieje dużo się nie zmieniło. Nie był jednak to czas zmarnowany, poświęciłem go na nauce gry na gitarze, byłem na zajęciach parkour, które mnie bardzo rozwinęły, a przede wszystkim na temat tego co chcę osiągnąć w życiu, tego czego na prawdę chcę. Ostatnie dni spędziłem nad przygotowywaniem mojego ciała, na konkretne ciężkie i systematyczne treningi. Parkour również dodał swoje 3 grosze, dał mi nie?le popalić, do dziś mam zakwasy, takie przyjemne zakwasy :D. Jutro pierwszy konkretny trening SW od długiego czasu, mam nadzieję, że będzie MOC i uda mi się wytrwać do ko?ca setów :D. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Dzisiaj był poziom hard na trajningach. Spotkałem się ze znajomym (myślałem, że więcej ich przyjdzie :P). Myślę, że na jakiś czas będę tu zapisywał treningi konkret i może co zjadłem i kalorie. Nie mam zbytnio warunków do utrzymywania poziomu kalorii i białka, więc chcę zrobić mały challange, by po jakimś czasie zobaczyć jak to u mnie wyglądało. Dzisiejszą dietę opiszę pó?niej. Trening: Długa rozgrzewka i rozciąganie (pulsacyjne, lekkie), czekałem na resztę grupy -15 podciągnięć regularnych, 25 pompek (tricepsówki) 20 sec przerwy -15 podciągnięć szerszych, 35 pompek (tricepsówki) 1 min przerwy -5 bardzoo szerokich podciągnięć, 5 troszeczkę węższych, 5 jeszcze węższych, 5 regularnych, 5 na długość barków, 5 wąskich i 5 podchwytem bardzo wąskim (tutaj nie dałem rady zrobić tego nie schodząc z drążka, musiałem co 5 schodzić na 2-3 sec) 1 min przerwy -10 pompek jak najszerszych, 10 trochę węższych (choć i tak mocno szerokie), 10 regularnych, 10 tricepsówek, 10 wąskich (tu robiłem wszystko po kolei) ok 2 min przerwy -10 pompek coś na kształt pike push ups tylko trzymając się drążka (ok 15 cm od ziemi), 10 hinduskich, 10 wojskowych, 10 jak najszerszych ( jak najbardziej proste ręce), 10 jak najszerszych, ale trochę do przodu z rękoma, 10 samolocików, coś jak maltese push ups 2-3 min przerwy i krótki trening grzbietu: -10 wzniosów nóg do świecy na drążku (tak by nogi nie dotykały drążka, pełny wyprost w plecach, i powolne opadanie), 10 wymyków powolnych trening na poręczach, w między czasie przerwa: -ok 15 dipów 20 wyprostów nóg na poręczach na lewo i prawo, ok 15-20 dipów, 10 wzniosów prostych nóg, ok 15 dipów przerwa 1-2 min -20 dipów 1 min przerwy -60-70 wzniosów łydek (stanąłem na małej wysokości, by móc bardziej wyprostować łydki), 20 przysiadów zwykłych, 20 szerokich, 20 wąskich, 25 wzniosów łydek na jedną i drugą nogę, 30 przysiadów zwykłych, 30 szerokich, 30 wąskich, 30 wzniosów na jedną i drugą nogę (powolne i mocne spięcia), ///10 przysiadów, 10 sec spięcia w przysiadzie, 10 eksplozywnych przysiadów, 10 sec spięcie w przysiadzie, 10 krótkich przysiadów(bez pełnego wyprostu i podskoki)/// <--x2 między niektórymi ćwiczeniami 2-10 sec przerwy, by rozlu?nić mięśnie, ogólnie nogi bez dłuższej przerwy, dlatego wszystko tak zlane. No i stretching konkretny całego ciała. To jest trening, który skomponowałem na dzisiaj, na treningu ze znajomym. Następny trening w czwartek, ma być więcej osób. Co myślicie o takim treningu, bo od dłuższego czasu wam konkretnie nie pokazywałem, co robię . Jutro trening brzucha i grzbietu (konkret!) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę długo pisałem, a jeszcze miałem kilka tematów do poruszenia xD, może lepiej na inne czasy. Noo czekam na progres, zakwasy wszędzie soo :P teraz staram się pilnować kalorii, i jak na razie dobrze mi idzie... do teraz mam nie całe 3 tysie, bo jeszcze kolacja, a już nie chce mi się jeść, ani przygotowywać, konkretnej, nie jakiś bułeczki z wędlinką, bo wartości słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...