Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dokumentowany progress Patryka :D


YoMen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek; - 18, za pół roku 19

2. Waga; - 72

3. Wzrost; - 193

4. Maksymalna ilość pompek; - 28

5. Maksymalna ilość dipsów; - Brak możliwości robienia klasycznych dipów, mogę zamiast tego przykładowo robić szwedzkie

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - Brak możliwości ćwiczenia z drążkiem

7. Maksymalna ilość przysiadów; - 47

8. Maksymalna ilość brzuszków; - 31

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - 4 razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek, sobota/niedziela

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - Głównie górne partie ciała

11. Jaki jest Twój cel; - Przede wszystkim MASA, tak do 85kg chociażby, a także nauka handstandu (przy ścianie umiem dość długo, bez niej czasami wyjdzie parę sekund, lecz po chwili padam

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy; - Poniżej
13. Dodatkowe informacje ode mnie - Posiadam hantle, ławkę prostą z możliwością regulacji oraz modlitewnikiem, sztangę prostą oraz gryf mocno łamany (oczywiście + obciążenie) oraz jakąś ławkę skośną do robienia brzuszków (zdjęcie niżej),  aczkolwiek nie wiem, czy lepiej robić na niej, czy klasycznie

IMG_20190219_182439.jpg

IMG_20190219_182421.jpg

IMG_20190219_190514.jpg

IMG_20190219_190819.jpg

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

 

ŚRODA: (ABS)

 

PIĄTEK: (PLECY+BICEPS)

 

SOOTA/NIEDZIELA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

Wskazówki dotyczące treningów: 

  1. Najważniejsze 2 zasady dotyczące treningu: przed treningiem wykonaj rozgrzewkę ok. 15 minut, a po treningu się porozciągaj. 
  2. Serie i powtórzenia są rozpisane w taki sposób: 6/8/8 - oznacza to że masz do wykonania 3 serie po wyznaczonej ilości powtórzeń w tym przypadku 6, 8 i 8.
  3. Odpoczynek pomiędzy ćwiczeniami wynosi 2-3 minuty, im krócej tym lepiej. Odpoczynek pomiędzy seriami 1-2 minut, w tym przypadku również im krócej tym lepiej.
  4. Zalecam zrobienie całego programu treningowego i opisanie go ile powtórzeń byłeś/aś w stanie wykonać - czy więcej czy mniej. To jest ważne żeby zweryfikować czy powtórzenia są dobrze dobrane. Po opisaniu treningów poprawiamy plan gdy jest taka konieczność i ewentualnie wymieniamy ćwiczenia, które Ci nie pasują. 
  5. Jeżeli nie wiesz jak wygląda dane ćwiczenie z planu, to kliknij jego nazwę - zostaniesz przekierowany na nasz kanał YouTube gdzie zobaczysz jak wygląda. 
  6. Jeżeli masz jakieś pytania co do planu treningowego, to śmiało możesz pisać w postach poniżej. 
  7. Jeżeli masz pytania dotyczące treningów to zadaj je tu:  Zadaj Pytanie. Jeżeli masz pytanie dotyczące odżywiania, to zadaj je tu: Zadaj Pytanie.
  8. Polecam Ci założyć Dziennik Treningowy, aby kontrolować swoje postępy, a dodatkowo otrzymasz darmową pomoc i wsparcie przy treningach.
  9. Chcesz zdobyć wiedzę na temat treningów i żywienia? Zapraszam do Kompendium Wiedzy
  10. Nie odpowiadam za ewentualne powstałe kontuzje spowodowane niepoprawnym wykonywaniem ćwiczeń.  
  11. Jeżeli nie jesteś pewny/a czy dobrze wykonujesz dane ćwiczenie to zajrzyj tu: Okiem Trenera
  12. Dieta to 70% sukcesu, niezależnie od tego czy zależy Ci na masie, czy na redukcji to warto o nią zadbać - Indywidualny Program Żywieniowy
  13. Mój plan treningowy zalecam Ci stosować przez 2 miesiące, po tym czasie należy zmodyfikować plan, aby ponownie przynosił progresy.
  14. Mam dla Ciebie propozycję. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem treningów i po 2 miesiącach treningów. Za te zdjęcia ułożę Ci kolejny indywidualny plan.

 

Dziękuję za zaufanie i danie mi możliwości współpracy z Tobą nad Twoimi efektami. Życzę Ci samych progresów i mocnych treningów!

 

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dynloth - Dominik Kwiatkowski 

Trener i właściciel społeczności WorkoutAthletes.com 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo!
Jeśli chodzi o trening, zacznę od jutra i dam znać jak wyszło
Przejrzałem sobie także wszystkie ćwiczenia, czy pamiętam nazewnictwo i gdy otwiera się uginanie przedramion z hantlami w oparciu o udo siedząc, link prowadzi do podciągań młotkowych, taki byczek 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem Po prostu zwróciłem uwagę, bo nie wiem, czy tylko u mnie tak było, czy wszędzie i ludzie mający pierwszy raz styczność z ćwiczeniem mogliby mieć problem
Ja także, będę pracował ciężko, obiecuję! A tymczasem lecę spać, dobranoc!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, pierwszy od dawien dawna trening zaliczony

Skończyłem jakoś 30min temu, w międzyczasie zjadłem obiad, a brzuch nadal czuję praktycznie tak, jak gdy kończyłem Ciekawe co będzie jutro, haha

Jeśli chodzi o to, czy zrobiłem wszystko, to tak:


 

  • Brzuszki do pozycji V 12/12/14 - zrobione, tylko kuleje technika, przez słabe lędźwie  Nie jestem w stanie oderwać na raz pleców z rękami oraz nóg, nogi nie są wyprostowane, tylko lekko zgięte (jeśli chodzi o to, żebym trzymał nogi nad podłogą ciągle, też nie da rady XD), ale generalnie jest git i poczułem jak to jest znów trenować
  • Hollowbody 20s/22s/24s - to samo, zrobione, tyle, że nogi jak wyżej - lekko zgięte (nie jestem w stanie ich wyprostować, gdy już je oderwę od podłogi) i przez słabe lędźwie nie byłem w stanie utrzymać się na raz, więc robiłem na 3 podejścia.
  • Mostek(plank) 40s/40s/45s - tutaj akurat technikę pamiętałem i z nią problemu nie było, w tym ćwiczeniu oczywiście brzuch czułem najbardziej, ostatnia próba już z problemami, myślę, że z 5s jeszcze bym potrzymał, ale więcej nie   
  • Scyzoryki 30s/30s/30s - problem, żeby utrzymać nogi na raz w powietrzu, więc pierwszą próbę zrobiłem na trzy razy (bez przerw oczywiście, gdy nogi opadły, momentalnie w górę), a przy pozostałych dwóch lekko podchwyciłem się ud od dołu i utrzymałem 30s, także mocniej trzymałem brzuch, lecz jak wszędzie - nogi lekko zgięte w kolanach
  • Crunch Kicks 12/14/14 - zrobione resztą sił przy ostatnich powtórzeniach
  • Brzuszki na ławce 12/14/16 - pierwsza seria z dużymi problemami, ale zrobiona, a przy dwóch kolejnych zrobiłem 9 i 10 powtórzeń, brakło już sił

Generalnie, trening oceniam na plus, brzuch całkiem porządnie styrany, tyle, że ta technika kuleje przez to, że fizycznie nie jestem w stanie wykonać niektórych ćwiczeń w 100% poprawnie  

I dziękuję bardzo @ZIPOLA!

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że później, gdy już będę w stanie to wiem, ale aktualnie nie jestem Dlatego myślałem też nad zamianą ćwiczeń po prostu, ale skoro tak też ujdzie, a przy okazji trenowaną część czuje, to nabiorę siły, a potem już zacznę poprawiać technikę z czasem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diety brak, nie mam za bardzo ani pieniędzy na to, żeby ułożył mi ktoś, ani tym bardziej na kupowanie tych wszystkich produktów. Po prostu jem, co mam w domu

 

Co do zakwasów, są całkiem porządne Jak się obudziłem, myślałem, że nie mam, bo nic nie czułem, ale jak wstałem i się pochyliłem, to już dowiedziałem się, że są 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kiepski
      Siemano panowie i panie ! Mam ważne pytanie  .. no kilka pytan
       
      1.Jak sie nazywa drazek ktory jest za zwyczaj drozszy od rozporowego i ma mozliwosc roznych chwytow ?
      2.jak sie nazywaja te kułka co mozna na nich robic podciaganie (dokladna nazwa )
      3.Wczoraj zrobilem trening street workout , rozne rodzaje pompek itd.. Kurcze problem jest. Wcale nie czuje ze cwiczylem A naprawde robilem rozne rodzaje pompek w duzej ilosci i oczywiscie z poprawną techniiką ! Na przyklad pompki diamentowe 22/15/12 .. zakwasów 0 . A na silowni mialem do tej pory na trajcepsie zakwasy . No kurcze co jest ? czy trening sw nie bedzie za lekki dla mnie juz teraz ? No co robic ,czekam na odpwowiedzi !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...