Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No zwykle tak jest   Ogólnie tak od środy nie ćwiczyłem zbytnio według planu. Raz nie chciałem latać po dworze przeziębiony, a dwa też średnio mi się chciało, bo dużo roboty od ś do pt miałem w pracy i też przerzucałem paczki po 25kg we czwartek, 7 palet przerzuciłem dwa razy, bo robiłem przez 7h porządek, bo się już nie mieściłem   więc uznajmy, że to był mój trening z ciężarami  Dziś już na luzie wracam do treningów i biegania.  Mam nadzieję, że dziś ogarnę, bo muszę jechać od razu po pracy z siostrą na wyrywanie 8   a Ona cyka się potem jechać na znieczuleniu nie wiem czemu ja zawsze jeździłem jak coś mi grzebali w zębach ale niech będzie  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zależy czy będzie usypiana czy tylko na znieczuleniu. Jak samo znieczulenie to lajcik nic się w głowie nie robi  Boi się? Ja pamiętam jak się obczytałem na necie że to tak boli i w ogóle a bardzo dobrze zniosłem wyrywanie 8 i okres kilku dni po wyrwaniu, więc nie potrzebnie się stresowałem   

No to życzę mocnego i udanego treningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem ona się będzie bała już samego zastrzyku więc wiesz. Raczej pełnej narkozy jej nie dadzą bez przesady. Wiesz co kolega jak miał 8 wyrywaną to miał ją tak głęboko, że mu potem szyli to miejsce i potem tydzień go bolało. Wszystko zależy jak ta 8 jest zakorzeniona. Ja na szczęście wszystkie 8 mam, wszystkie piękne i zdrowe. Dentysta nie przewiduje wyrywania. Widać mądrość się jeszcze mnie trzyma 

Dzięki  

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś bez biegania o 18:30 wróciłem do domu i już mi się nie chciało ubierać itp. Siostra miała pecha i nie mieli jej nr telefonu przez co nie dowiedziała się, że chirurg o 14 już się zwinął i termin dopiero na połowę maja   

 

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7    6/7/7
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7/8
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7/8
Dipy na "ławce" 8/9/10   8/9/10

Pompki na kostkach 6/8/8    6/8/8

  • Jest moc! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prywaciarze zawsze zdzierają

Dziś bieganie już siadło i to nawet spoko się biegło, a trening dziś wyglądał tak. Podciąganie robiłem z gumą którą włożyłem między termoaktywki więc nie latała podczas biegania

 

Na początku podciągnięcia chciałem zrobić x2 no bo guma ale okazało się że z gumą nie ma tak łatwo jak pamiętałem więc muszę inaczej to rozpisać, ale i tak trening siadł

 

ŚRODA - Plecy+Biceps
Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4   8/8/8
Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25  25/25/25
Podciąganie podchwytem 5/5/6   10/6/7
Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7   6/6/7
Podciąganie nachwytem 7/7/8    7/7/6

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja bym troszkę poprawił.

 

ŚRODA - Plecy+Biceps
Podciąganie nachwytem szeroko 8/10/10
Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25  25/25/25

Inclined PullUps 12/14/14
Podciąganie podchwytem 6/8/8
Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 8/8/10
Podciąganie nachwytem 6/6/8

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie ;/

Standardowo bieganie no i całkiem spoko trening. W przyszłym tygodniu jeszcze czwartek w takiej postaci, a potem trochę zmienimy powtórzenia na więcej

 

CZWARTEK
(BARKI+PRZEDRAMIONA)
Pompki z rękoma przy biodrach 4/4/5  4/4/5
Scapula Pull Ups 6/6/8   6/6/8
Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s    8s/10s/10s
Pike Push Ups  6/8/8   6/8/8
Hindu Push Ups 4/5/6   4/5/6

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick może jakiś wspólny trening w Kato? Dawno się nie widzieliśmy. W sumie widzimy się czasem jak jest jakiś Nightskating ale to tylko przez chwilę. A na treningu będzie więcej czasu, żeby przy okazji pogadać, powymieniać się doświadczeniami w treningach itp.  

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...