Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dynloth to te¿ to zamierzam robiæ:DPiet no wiadomo zeby trenowac :P I w dodatku mnie komary podziaba³y ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzi¶ by³ dobry tren powoli zaczynam zmieniaæ sobie trochê plan treningowy bardziej pod skille ale my¶lê ze do poniedzia³ku ju¿ zrobiê i z nowym planem bd dzia³a³:D wgl dzi¶ próbowa³em FL i s³abiutko ale mo¿e dlatego ze to ju¿ pod koniec by³o i ledwo rêce unosi³em ;p a no i HF tez próbowa³em nogi trochê podnios³em ale nwm jak to z innej perspektywy wygl±da³o no i trochê inne u³o¿enie rak by³o ni¿ byæ powinno ;p jutro zakwasy bd straszne:D no i teraz bardziej staram siê robiæ trening ekscentryczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej coraz ciê¿ej jest jak siê te wszystkie æwiczenia bardzo powoli robi ale daje rade dodatkowo robiê inne æwiczenia i mam wszystkie miê¶nie skatowane:D teraz serial mundial i spaæ :P Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejne dni treningu zaliczone ostatnio brak internetu by³ dlatego te¿ s³aba moja "publikacja" :P dzi¶ skatowane rêce trening na brzuch bieganie i æwiczenie skili:D jutro dodam filmik z prób zrobienia Back Lever ³apy bol± do tej pory:D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Chêtnie zobaczê filmik :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to taki kilka sec i robione na dr±¿kach o wysoko¶ci 130-150cm co¶ ko³o tego mia³ i z miejsca jak narazie ¿eby ogarn±æ pozycje wyj¶ciow±:P ale mo¿e uda siê zrobiæ w ten miesi±c go:D musze ten brzuch ogarn±æ bo najs³absze ogniowo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Na pocz±tek to jest dobre, ¿eby na ni¿szym dr±¿ku BL próbowaæ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako¶æ s³aba bo nagrywane jak by³o ciemno ale co¶ tam widaæ dzi¶ nagram jak bd jasno ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzi¶ kolejny dzieñ treningu i kolejny dzieñ æwiczenia BL coraz lepiej wychodzi ale do poziomej pozycji jeszcze nie wychodze :( ale ³apy bol± i chyba co¶ w karku sobie nadwyrêzy³em :( ale jutro jak bd pogoda to znowu:D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hejo!:D Ostatnio do¶æ rzadko by³em na forum ale nie by³o kiedy za bardzo i czêsto nie dzia³o :P ale treningi by³ codziennie i jaki¶ progres jest:D teraz æwiczê g³ównie brzuch plecy ogólnie wszystko bo BL :) Dzi¶ na treningu w D±browie pierwszy raz æwiczy³em na kó³kach i chyba w takie sobie zainwestuje fajna sprawa:D plan te¿ powoli zmieniam i teraz mam dylemat co dodaæ czy æwiczenia z Nagiego czy Skazanego ró¿ne opinie s± i z chêci± pos³ucham Waszych porad:D Pozdro:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Kurde, ka¿dy tak o tych ko³ach gada, sam nie wiem czy nie zainwestowaæ w nie. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Kó³eczka <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi wam o takie wisz±ce ta :D ? U mnie na placu s± ale nie bardzo wiem jak je wykorzystaæ :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Zastosowania maj± praktycznie te same co dr±¿ki. :) o chyba siê na nie skuszê. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Kurde, takie s³owa tylko mnie bardziej zachêcaj±. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no za 120 ju¿ znajdziesz nawet taniej jak dobrze sie poszuka:D narazie bd szuka³ ga³êzi na której bêd± wisia³y ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No w³a¶nie to jest problem, u mnie najwy¿szy dr±¿ek jest na wysoko¶ci 2,5m. ;d Nie wiem czy to nie bêdzie dla mnie za nisko. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No nie wiem, jak gada³em z firm± która produkuje place to chcieli robiæ kó³ka na dr±¿ku o wysoko¶ci 5 metrów. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi