Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co¶ piêknego, zje¶æ po klacie tak± karkóweczkê, mmmm. Sam siê nakrêci³em :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie wpisa³am poniewa¿ Twój kolega by³ tylko na treningu wstêpnym i to nie do koñca a Ty zachowywa³e¶ siê tak bardzo nieodpowiedzialnie, ¿e musieli¶my uciekaæ autami, ¿eby¶ ju¿ za nami nie chodzi³ i nie zepsu³ drugiej czê¶ci spotkania tak jak pierwszej dlatego nawet nie zosta³e¶ ujêty w tym, ¿e równie¿ by³e¶ na spotkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz ja nie zostawiam cz³onków ludzi którzy przychodz± na trening wiesz dobrze o tym ¿e jak by¶ 3 min po¶wiêci³a na rozmowê z osob± któr± znasz nie godzinê nie jeden dzieñ to ta sytuacja by w ogóle tak nie wygl±da³a mo¿esz zwalaæ winne na mnie przeciwstawiaæ przeciwko mnie ka¿dego ale w tym wypadku ja siê zachowa³em jak go¶æ który ma sprawê do wyja¶nienia a ty?? sama siê oceñ... Przy najmniej nigdy ciê nie oszuka³em. I zmieni³em nastawienie ¿e trzeba porozmawiaæ jak jest jaki¶ problem ty do tego siê nie zastosowa³a¶ ciesze siê ¿e teraz pokaza³a¶ prawdziw± twarz bo wcze¶niej chyba udawa³a¶

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie zostawiasz osób? Zostawi³e¶ na tym spotkaniu kumpla, który pierwszy raz by³ w D±browie i pozwoli³e¶, ¿eby sam wraca³. A znacie siê kilkana¶cie lat i go zostawi³e¶... A na spotkaniu wszyscy byli ¶wiadkami, ¿e powiedzia³am grzecznie, ¿e nie chce z Tob± rozmawiaæ po tym jak bardzo przegi±³e¶ kilkana¶cie razy w przesz³o¶ci a Ty siê nieodpowiednio zachowywa³e¶ do tego stopnia, ¿e musieli¶my uciekaæ od Ciebie. I ca³kowicie nie potrafi³e¶ zrozumieæ, ¿e nie mam ochoty z Tob± rozmawiaæ. A co do przeciwstawiania wszystkich przeciwko Tobie to nie rozumiem dlaczego tak piszesz, ¿eby powiedzieæ cokolwiek bo ju¿ nie wiesz jak siê broniæ? Przecie¿ wszyscy zauwa¿yli, ¿e nie da³o siê z Tob± porozmawiaæ i robi³e¶ ró¿ne dziwne akcje jak np. szanta¿, ¿e nie oddasz mi telefonu dok±d z Tob± nie pogadam, który bezczelnie zabra³e¶ i w 3 osoby musieli¶my Ci go wyrywaæ. Czyli sam zacz±³e¶ pokazywaæ jaki jeste¶ i inni sami zauwa¿yli, ¿e lepiej z Tob± nie spêdzaæ czasu. Dobrze o tym wiesz, ¿e tak by³o. A skoro pokaza³am teraz swoj± prawdziw± twarz niby to tym bardziej nie powiniene¶ mnie ju¿ nêkaæ i daæ mi spokój bo przecie¿ nie ma sensu gadaæ z tak± osob± :D To dlaczego nie odczepi³e¶ siê ca³kowicie? W zasadzie telenoweli jeszcze tutaj nie by³o. Bêdziesz pierwszy, który j± wprowadzi³ :D I w³a¶nie tym sposobem pomog³e¶ wszystkim na forum zrozumieæ dlaczego na spotkaniu od Ciebie uciekli¶my i dlaczego ja nie chcê z Tob± rozmawiaæ. I proszê mi ju¿ nie spamowaæ dziennika treningowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No mam nadziejê, ¿e ju¿ wyja¶niona i nie dostanê wiêcej spamu w swoim dzienniku :D P.S. I czekam na filmik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dobrze, ¿e nie musia³em interweniowaæ. :) Do tej pory nie by³o ¿adnych spin, wiêc niech i tak zostanie. :) Co do zlotów, to chêtnie kiedy¶ wpadniemy z moj± ekip±. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Te¿ bardzo chcia³a bym, ¿eby nie by³o spin, wole ¿yæ w zgodzie :) Jak kiedy¶ wpadniesz ze swoj± ekip± to bêdzie super :D Najlepiej jakby siê taki zlot da³o zorganizowaæ w lipcu :D I oczywi¶cie zrobi siê grilla po treningu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To prawda, dziêki miszczowi ognia mamy grilla nawet w deszcz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W³a¶nie przymierzam siê do zakupu busa, wiêc je¿eli go kupimy to na pewno wpadniemy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No grube, ale czego to siê nie robi dla Bar Family. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dla zgranej rodziny ze wspóln± zajawk± robi siê wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No dok³adnie. ;D To porobimy zdjêcia, filmiki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Fotki i filmiki wskazane :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie widzê przeszkód :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by¶cie chcieli to ko³omnie s± domki letniskowe do wynajêcia :) jedne nad jeziorem drugie niedaleko tego jeziora w lesie :) super okolica i wiadomo mo¿na ekip± jechaæ do ZIPOLI i poæwiczyæ wiêc serdecznie zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Bêdziemy je¼dziæ w ró¿ne miejsca Polski, wiêc postaramy siê wpa¶æ do wszystkich. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dzisiaj razem z Pietem byli¶my na treningu o nazwie ,,Dziki Workout'' Piet poniewa¿ dzisiejszy dzieñ wpisa³e¶ w swoim dzienniku pierwszy to pozwolê sobie skopiowaæ od Ciebie jakie by³y æwiczenia :D Zmiany co jedn± minute czas na zmianê 2 sec: Podskakiwanie ca³ym cia³em w pompce Pompka zej¶cie na przedramiona powtórz Pompka i wyj¶cie do Side Plank z gum± Rurka 30 cm z obci±¿eniem 10 kg i wypychanie za plecami Brzuszki z pi³k± lekarsk± Brzuszki V trzymane 1 min Plank Sk³ony do kostek w brzuszku Pompki z gum± Spacer Farmera Przeskakiwanie przez oponê Moutain Climbers Przysiady z Workiem Bu³garskim 13,5 kg Przetaczanie opony od Stara Ci±gniêcie sanek z pasami prze³o¿onymi przez barki z obci±¿eniem ok. 35 kg Przysiady z rur± PCV wype³nion± piaskiem o d³ugo¶ci ok 2m Przeskakiwanie przez stopieñ wysoko¶æ ok 50 cm Podnoszenie Kettle Bell i wyrzut do góry waga 25 kg Nawalanie m³otem w oponê od stara Kettle bell i wyprost r±k waga ok 5 kg Przerzucanie opony z rêki do rêki Przerzucanie worka bu³garskiego na plecy, wyprost rêki do góry i powrót na przód Nastêpna seria 30 sec Kolejna 15 sec no i ostatnia znowu 15 sec I tak bêdzie co niedzielê je¶li czas pozwoli :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi