Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wpisałam ponieważ Twój kolega był tylko na treningu wstępnym i to nie do koñca a Ty zachowywałeś się tak bardzo nieodpowiedzialnie, że musieliśmy uciekać autami, żebyś już za nami nie chodził i nie zepsuł drugiej części spotkania tak jak pierwszej dlatego nawet nie zostałeś ujęty w tym, że również byłeś na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja nie zostawiam członków ludzi którzy przychodzą na trening wiesz dobrze o tym że jak byś 3 min poświęciła na rozmowę z osobą którą znasz nie godzinę nie jeden dzieñ to ta sytuacja by w ogóle tak nie wyglądała możesz zwalać winne na mnie przeciwstawiać przeciwko mnie każdego ale w tym wypadku ja się zachowałem jak gość który ma sprawę do wyjaśnienia a ty?? sama się oceñ... Przy najmniej nigdy cię nie oszukałem. I zmieniłem nastawienie że trzeba porozmawiać jak jest jakiś problem ty do tego się nie zastosowałaś ciesze się że teraz pokazałaś prawdziwą twarz bo wcześniej chyba udawałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawiasz osób? Zostawiłeś na tym spotkaniu kumpla, który pierwszy raz był w Dąbrowie i pozwoliłeś, żeby sam wracał. A znacie się kilkanaście lat i go zostawiłeś... A na spotkaniu wszyscy byli świadkami, że powiedziałam grzecznie, że nie chce z Tobą rozmawiać po tym jak bardzo przegiąłeś kilkanaście razy w przeszłości a Ty się nieodpowiednio zachowywałeś do tego stopnia, że musieliśmy uciekać od Ciebie. I całkowicie nie potrafiłeś zrozumieć, że nie mam ochoty z Tobą rozmawiać. A co do przeciwstawiania wszystkich przeciwko Tobie to nie rozumiem dlaczego tak piszesz, żeby powiedzieć cokolwiek bo już nie wiesz jak się bronić? Przecież wszyscy zauważyli, że nie dało się z Tobą porozmawiać i robiłeś różne dziwne akcje jak np. szantaż, że nie oddasz mi telefonu dokąd z Tobą nie pogadam, który bezczelnie zabrałeś i w 3 osoby musieliśmy Ci go wyrywać. Czyli sam zacząłeś pokazywać jaki jesteś i inni sami zauważyli, że lepiej z Tobą nie spędzać czasu. Dobrze o tym wiesz, że tak było. A skoro pokazałam teraz swoją prawdziwą twarz niby to tym bardziej nie powinieneś mnie już nękać i dać mi spokój bo przecież nie ma sensu gadać z taką osobą :D To dlaczego nie odczepiłeś się całkowicie? W zasadzie telenoweli jeszcze tutaj nie było. Będziesz pierwszy, który ją wprowadził :D I właśnie tym sposobem pomogłeś wszystkim na forum zrozumieć dlaczego na spotkaniu od Ciebie uciekliśmy i dlaczego ja nie chcę z Tobą rozmawiać. I proszę mi już nie spamować dziennika treningowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj razem z Pietem byliśmy na treningu o nazwie ,,Dziki Workout'' Piet ponieważ dzisiejszy dzieñ wpisałeś w swoim dzienniku pierwszy to pozwolę sobie skopiować od Ciebie jakie były ćwiczenia :D Zmiany co jedną minute czas na zmianę 2 sec: Podskakiwanie całym ciałem w pompce Pompka zejście na przedramiona powtórz Pompka i wyjście do Side Plank z gumą Rurka 30 cm z obciążeniem 10 kg i wypychanie za plecami Brzuszki z piłką lekarską Brzuszki V trzymane 1 min Plank Skłony do kostek w brzuszku Pompki z gumą Spacer Farmera Przeskakiwanie przez oponę Moutain Climbers Przysiady z Workiem Bułgarskim 13,5 kg Przetaczanie opony od Stara Ciągnięcie sanek z pasami przełożonymi przez barki z obciążeniem ok. 35 kg Przysiady z rurą PCV wypełnioną piaskiem o długości ok 2m Przeskakiwanie przez stopieñ wysokość ok 50 cm Podnoszenie Kettle Bell i wyrzut do góry waga 25 kg Nawalanie młotem w oponę od stara Kettle bell i wyprost rąk waga ok 5 kg Przerzucanie opony z ręki do ręki Przerzucanie worka bułgarskiego na plecy, wyprost ręki do góry i powrót na przód Następna seria 30 sec Kolejna 15 sec no i ostatnia znowu 15 sec I tak będzie co niedzielę jeśli czas pozwoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...