Skocz do zawartości
Workout Athletes

Czym jeszcze zajmuszesz się oprócz StreetWorkout


tetezz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prócz Street Workout-u, moje zainteresowania to między innymi: Gra na gitarze (dopiero się uczę, ale już coś potrafię :P),/// wiedza z zakresu dietetyki i autonomii człowieka,/// sztuki walki (różne, nie uprawiam, ale uczę się trochę samemu, by wiedzieć co i jak),/// grafika komputerowa,/// PARKOUR,/// Skateboarding (wracam po długiej przerwie) i ///wiedza z zakresu Kulturystyki ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

ja niestety większość czasu spędzam w pracy. zajmuje się tapicerstwem samochodowym, motocyklowym, nawet łodziami. obszywaniem kierownic, i różnego rodzaju zabudowy, przeróbki wnętrz. poza tym udało mi się zagospodarował trochę czasu na treningi. Trenuje poza SW Tabatę. i mogę się pochwalić, że już jestem hardkorowcem :D ale jeśli chodzi o SW to jeszcze amatorszczyzna dodatkowo moją pasją było rysowanie, moje prace można obejrzeć na stronie którą podałem na moim profilu. pozdro wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pasje poza SW, które również rozwijam: -break-dance -popping -rolki (mam 2 pary rolek, każde do innego typu jazdy) -gitara -keyboard -śpiew -rysowanie -pisanie rymowanych tekstów -psychologia (zwłaszcza techniki NLP) -szyfry Nie jestem jakaś dobra w tym wszystkim co rozwijam po za SW. W niektórych z tych rzeczy jestem wielkim amatorem :D Robię to wszystko tak dla siebie bo lubię i nie umiem bez tego żyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest wiele pasji ale nie w każdej jestem dobra jak już pisałam np. na keyboardzie dopiero ,,raczkuje'', w break-dance zaliczam często gleby itp. :D Ale mimo, że uwielbiam wszystkie swoje zainteresowania to jednak SW jest obecnie najpotężniejszą pasją, którą rozwijam i której poświęcam najwięcej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza SW zajmuje się: - szkolę się w grafice komputerowej - szkolę się w montowaniu video itp - tuning samochodowy i takie różne modyfikacje w mojej Lenie;p - jazda na rowerze - pływanie - snowboard - piłka nożna, ręczna - seriale - informatyka i telefony i pewnie jeszcze wiele innych by było rzeczy ale to te najważniejsze:D pozdro:D a SW trenuje też po to żeby iść do jednostek specjalnych kiedyś nabrać siły itp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, też napiszę coś w takim razie.. : -Montowanie filmików w Sony Vegas -Szukanie ruskich koksów w ciemnej części YT -Kiedyś deskorolka [ 5lat jezdzilem ponad ] -Narzekanie na nudę -Moderowanie forum -Rower -Seriale -Siłownia -Audiobooki [głównie postapo] -Biologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moje Hobby , a raczej pasja , to motoryzacja , do niedawna je¼dziłem w Off-roadzie , (startowałem kilka razy w mistrzostwach Polski zachodniej) , teraz uderzyłem w Stunt , lecz na treningi czasu mało :@ Poza tym lubię od czasu do czasu kupić samochód i skatować go na polnych drogach , taki już jestem , poszukuję adrealiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...