Skocz do zawartości
ZIPOLA

DZIENNIK ZIPOLI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj razem z Pietem ponownie æwiczyli¶my z grup± ,,DzikiWorkout'' https://www.facebook.com/dzikworkout?fref=ts Trening by³ podczas wielkiej ulewy no ale oni maj± zasadê, ¿e z treningu zwalnia tylko ¶mieræ wiêc bez wzglêdu na warunki pogodowe trening siê odby³ :) By³o 11 æwiczeñ w 3 seriach bez ¿adnej przerwy. Je¶li chodzi o æwiczenia to by³y co¶ w deseñ tych co s± w po¶cie wy¿ej :D Uwielbiam taki workout :D Kreatywne pomys³y æwiczeñ ze sprzêtem domowej roboty :D ¦wietnie wyrabia si³ê oraz wytrzyma³o¶æ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dok³adnie treningi z nimi to mi³a dla mnie katorga :) super siê z nimi æwiczy :) I to jest moje motto: Z treningu zwolniæ mo¿e Ciê tylko ¶mieræ heh Mój triceps odmawia pos³uszeñstwa dzis po tych kettlach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj prowadzi³am trening dla ekipy DzikWorkout z którymi æwiczê 2 razy w tygodniu lub czasami raz (by³o oko³o 10 osób dzisiaj) Poprosili mnie, ¿ebym zrobi³a dla nich trening Street Workout pod skille :) Nie wiem dlaczego chcieli, ¿ebym akurat ja to zrobi³a poniewa¿ nie potrafiê nawet tych najprostszych skilli ale jaki¶ czas zbiera³am ró¿ne æwiczenia pod figury z ró¿nych ¼róde³ i dziêki temu mog³am taki trening poprowadziæ :) I jaram siê tym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj mia³am porz±dny trening nóg. £azi³am 13 godzin z ciê¿kim plecakiem po górach :D Zakopane --> Rysy. Jednak na sam szczyt siê wej¶æ nie uda³o bo pogoda na to nie pozwoli³a. Ale by³o blisko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj mam w sobie tak du¿o energii, ¿e zrobie bardzo intensywny trening z ma³ym obci±¿eniem i dobijê siê na koniec bieganiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę mnie tu nie było ;) Mam teraz nowy patent co do treningów. Street Workout ćwiczę od dawna i do tego jeszcze od kilku miesięcy pole dance. Postanowiłam połączyć sobie te 2 rzeczy i dzięki temu mam szybsze postępy.

Jara mnie ćwiczenie skilli w Street Workout o czym większość osób wie już od dawna ale nikt nie wiedział, że jara mnie też ćwiczenie konkretnych ,,widowiskowych'' figur w pole dance, które mam zamiar umieć już na wakacje :)

Pracuję teraz dużo nad rozciągiem, wzmacnianiem mięśni głębokich, żeby była ta konkretna siła do konkretnych figur :D

Wczoraj katowałam dolne partie i obudziłam się z cudnymi zakwasami :) Kocham ten ból <3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

I jak ci się podoba Pole Dance? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ćwicząc Street Workout oraz pole dance jednocześnie stwierdzam, że trzeba w ten sam sposób wzmacniać siłę, żeby wykonać różne figury, no i jak wiadomo, niektóre z nich są takie same i w jednym i w drugim. Czyli pole dance tak samo mi się bardzo podoba jak S.W. i połączenie tych dwóch rzeczy razem jest czymś co mnie jara :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z drugiej strony, liczę że nie będę miał "zakwasów" :D.
Szczególnie po treningu nóg, jak masz jeszcze skupić się na innych sprawach w życiu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wzmacnianie ogólne dodatkowo z ćwiczeniami pod Back Lever, Front Lever, Human Flag, Planche razem z rozciąganiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bo, żeby moje ,,pokraczne'' figury jakoś wyglądały to dużo pracy muszę w to włożyć :D I wiem, że to nie za bardzo prawidłowe ćwiczyć za dużo ale ostatnio mam taki przypływ energii, że nie mogę przestać ćwiczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AAA i przy okazji buduj nawyki szczególnie łatwo kiedy czujesz że chcesz zapierniczać, tak by nawet jak kiedyś nie będzie się chciało zbytnio iść na trening, to po prostu pójdziesz :P.
Sprawdzone info :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi