Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Konkretne suple wybrałeś super ? No to niestety będzie trzeba to dobrze zorganizować bo faktycznie uczelnia może trochę namieszać ;d 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, trening zrobiony, fajnie się trenowało po ciężkim dniu na uczelni, oczywiście czasu mało na wszystko, ale jednak dało rady ? Z powtórzeniami szału nie ma, ale spodziewałem się ,że po tym chorowaniu będzie o wiele gorzej!

Pompki z rękoma szeroko 12/11/11

Pompki diamentowe  10/7/8

Pompki z nogami na podwyższeniu 8/7/7

Dipsy 6/6/6

Pompki na kostkach 7/8/5

Brzuszki do pozycji V 14/8/5

Wznosy kolan do klatki piersiowej 7/7/7

Mostek(plank) 37/20/25

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem jak na trening po chorobie to mocno weszlo wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki dzisiejszy trening nie tak źle poszedł. Przed południem 20 km na rowerku, zakwasy troszkę dokuczają po poniedziałku więc dzisiaj kaloryczność zwiększyłem do 2800 kcal, od piątku będę brał jeszcze 1 mg melatoniny na sen z ziółkami. A tak prezentują się dzisiejsze wyniki:

Przysiad z wykrokiem +30kg 16/18/20

Kaczy chód 40s/40s/50s

Przysiady na jednej nodze (może być z asystą) 6/5/5

Wspięcia na palce +30kg 20/22/24 -

Przysiad z wyskokiem +30kg 10/12/12

Brzuszki do pozycji V 12/12/12

Wznosy kolan do klatki piersiowej 10/10/10

Mostek(plank) 40s/50s/50s

Trening zrobiny bez obciążającej kamizelki!

• Lubię to 1
  • Jest moc! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zaszalales nie pamiętam kiedy chociaż kilometr na rowerze zrobiłem A Ty polcaiels 20 ?

Nogi masz bardzo silne ?

Teraz już będzie coraz lepiej i mocniej ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

20km na rowerze to sporo ;o Też przydałoby mi się pojeździć ? Trening ładnie wszedł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wierzcie mi ,że 20 km na rowerze to nie jest sporo ? , kiedyś jak byłem z klubem rowerowym na Bornholmie to codziennie trasy robiliśmy 90 km i część to byli ludzie po 50tce i śmiało dawali rady, mi wysiadło kolano po drugim dniu ? kolano które przeszło kontuzje na judo. Dzisiaj wchodzi melatoninka z ziołami na sen w ilości 1 mg, mam nadzieję ,że komfort snu się znacznie poprawi. Tak prezentują się dzisiejsze wyniki: Dodatkowo zacząłem stosować kreatynę. Jak się zwiększy kaloryczność diety to DOMSy bardzo szybko znikają i regeneracja naprawdę zachodzi szybko i sprawnie : ).

Podciąganie nachwytem szeroko 4/3/3

Podciąganie Incline PullUp Podchwyt 12/9/10

Podciąganie podchwytem zamkniętym 4/3/3

Podciąganie Incline PullUp Nachwyt 6/4/6

Podciąganie chwytem młotkowym 4/4/2

Mostek(plank) 40s/50s/50s

Scyzoryki 30/30/30

Crunch Kicks 10/10/12

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Masakra może kiedyś zrobię te 20km ? o 90 nawet nie myślę ?

Ciekaw jestem jak będzie z komfortem snu czekam na info ? Co to za kreatyna? ? Ile kcal masz dietę? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2k w dni nietreningowe a 2800 w treningowe, kreatyna póki co firmowa z tesosterone.pl bo dostalem gratis, ale zamawiam z kfd, wszystko monohydraty ze względu na cene, choć kiedyś się pokuszę o jakieś lepsze formy krety, do tego chyba dojdzie beta alanina bo jednak synergizm jest tutaj fajny. Sen spoko, znacznej różnicy nie odczułem, zobacze jak dzisiaj

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Podobno monohydrat najlepiej wchodzi, a z drugiej strony na każdego co innego lepiej działa ?

Beta alanina mi akurat przypasowała ? No może dopiero po kilku dniach zaczniesz odczuwać poprawę snu ? No to 2800kcal to jeszcze da się jeść ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mono najlepiej przebadany niby ale z 5 gram 4 gramy idą w pizdiet na kreatynine, a są formy, które się przyswajają w ok. 90%, więc bierzesz 5 gram innej formy i działa jak 20 g mono :D

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja stosowałem stacki kreatynowe ale nie czułem większej różnicy niż jak po samym jabłczanie kreatyny ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pompki z rękoma przy biodrach 10/10/5

Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/12/11

Podciąganie na ręcznikach 3/3/3

Pompki na piłce 10/10/5

Podciąganie za głowę 3/3/3

Scyzoryki 30/30/30

Crunch Kicks 10/10/12

Dzisiejszy trening jakoś tam poszedł ale strasznie mi się nie chciało ćwiczyć :D, podciąganie za głowę i to na ręcznikach to masakra jakaś, niby niewielkie modyfikacje a utrudnienie jak cholera.

Dynloth, może poziom wysycenia był taki sam, może już na mono osiągnąłeś jakiś swój limit wysycenia kreatyną, zresztą to nie jest aż tak mocny suplement żeby odczuć jakieś znaczne różnice ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Może miałęś tylko gorszy dzień po prostu, kolejny trening będzie dużo lepszy ?

Zgadza się, teraz mam długą przerwę od supli, to jak niebawem zacznę coś stosować to zobaczy się czy będzie różnica ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak poszedł dzisiejszy trening:

Pompki z rękoma szeroko 12/14/16

Pompki diamentowe  10/8/9

Pompki z nogami na podwyższeniu 10/9/7

Dipsy 6/6/4

Pompki na kostkach 6/7/7

Brzuszki do pozycji V 12/14/14

Wznosy kolan do klatki piersiowej 8/6/6

Mostek(plank) 40s/20/10

Najgorzej plank, strasznie nie lubie tego ćwiczenia, z tego względu ,że jest cholernie nudne ? a pod koniec treningu, szczególnie tego z pompkami, jest ciężko. Ale doceniam zalety tego ćwiczenia.

Tak swoją drogą jak trzymam czystą miche to brakuje mi często jakiś sosów typu keczup do mięska i rozkminiłem ,że moje dwa ulubione sosy czyli keczup i słodki sos czili można zrobić w tani i fajny sposób w domu, i to tak ,że mają prawie 0 kcal bo zamiast cukru słodzimy erytrytolem, smakują jak oryginały, świetna alternatywa, i cycek z kurczaka nie jest suchy ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No ja jeszcze nie doszedłem do tego etapu że potrzebuję sosów trzymam je w rękawie na czarną godzinę ?

Możesz robić hollowbody zamiast planka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj późno się zabrałem do treningu, nie chciało mi się, ogarnęło mnie zmęczenie. Jak zacząłem ćwiczyć było w miarę ok, ale niestety późno skończyłem i dopiero jem posiłek ?

Przysiad z wykrokiem  16/18/20

Kaczy chód 40s/40s/50s

Przysiady na jednej nodze z asystą 7/8/10

Wspięcia na palce  20/20/20

Przysiad z wyskokiem  10/10/10

Brzuszki do pozycji V 10/10/10

Wznosy kolan do klatki piersiowej 10/10/7

Hollow body 15/15/15

Mam zamiar zamienić jednego planka na hollow body bo widze ,że słabo mi to idzie, tylko po 15 sekund wytrzymywałem, więc środa będzie dniem z hollow.

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No i dobrze hollow jest spoko ćwiczeniem ?

Ile posiłków dziennie jesz?  Ostatni przeważnie o której? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jem 4 posiłki dziennie, w dni w które nie trenuje zdarza mi się zjeść 3 posiłki, ale rozkładam raczej na 4 ze względu na hipoglikemie ?  ostatni posiłek zazwyczaj jem koło 19-20 to zależy od tego jak się wyrobie z treningiem po zajęciach, ale zazwyczaj jest tak ,że zrobie trening, wypije sobie koktajl z banana, leśnych owoców, 2 żółtek i odrobinki odżywki białkowej do tego kreatyna, jak to wypije to zabieram się do przygotowania posiłku po-treningowego. Teraz trzymam się takiego schematu ,że pierwszy posiłek jest białkowo tłuszczowy np. makrela wędzona, śledzik, jajka, + jakaś kiszonka do tego. Drugi posiłek to płatki owsiane/jaglane +miarka białka + dynia a trzeci i czwarty to mięsko+kasza/ryż/komosa +warzywa+oliwa i ten schemat mi się póki co sprawdza w miarę fajnie .

Dzisiejszy trening niezbyt udany - brakowalo sił w podciąganiu, czym to było spowodowane, nie mam pojęcia.

Podciąganie nachwytem szeroko 4/3/3

Podciąganie Incline PullUp Podchwyt 9/6/6

Podciąganie podchwytem zamkniętym 3/3/3

Podciąganie Incline PullUp Nachwyt 6/6/6

Podciąganie chwytem młotkowym 3/3/3

Scyzoryki 30/30/30

Crunch Kicks 12/12/12

Ostatnio testuje matę do akupresury, sprawdza się ciekawie, z efektami napiszę po jakimś czasie użytkowania

1.thumb.jpg.c8f6667e4a8c1bcd9c0a62693e08dea4.jpg

3.thumb.jpg.156d52734348cba3b51368b016688ed7.jpg

Obecna forma, na żywo wygląda gorzej ?

A tutaj zdjęcie mojego rosołku z kości szpikowych, gotowany był 24 godziny, wyszła niezła esencja

2.thumb.jpg.5caf6441f574815d4c37c49d12b97c09.jpg

Konkretny wywar kolegenowy. Będzie pity rano codziennie do śniadania ?

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Może się nie wyspałeś? ? Kiedyś o tej macie słyszałem i przyznam szczerze że nawet myślałem o zakupie więc ciekaw jestem Twojej opinii ? Elegancko łapa galanta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pompki z rękoma przy biodrach 10/8/6

Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12

Podciąganie na ręcznikach 3/3/3

Pompki na piłce 10/5/8

Podciąganie za głowę 3/3/3

Scyzoryki 30/30/30

Crunch Kicks 10/10/10

Dzisiejszy trening, jakoś poszedł, za  późno się niestety za niego wziąłem, wyniki może nie są super. ale nawet zadowalające, do tego było jeszcze 8km na rowerku.11.thumb.png.c39ab76f0c806b08ae348428a6c50dd9.png12.thumb.png.83c140db1831312b9f81802029f1a41d.png

• Jest moc! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No i elegancko poszło ? Drążek też Ci się chwieje przy mocniejszym podciągnięciu? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak, żeby takie konstrukcje były stabilne, trzeba by wkręcić je w podłogę :D taki urok stacjonarnego drążka, ale nie narzekam, jestem zadowolony. Dzisiejsze wyniki, całkiem spoko! Udany trening, mimo ,że chęci brak i samopoczucie podczas treningu średnie, zmęczenie.

Pompki z rękoma szeroko 12/14/16

Pompki diamentowe  10/10/9

Pompki z nogami na podwyższeniu 10/10/8

Dipsy 7/6/6/

Pompki na kostkach 10/9/8

Brzuszki do pozycji V 12/14/14

Wznosy kolan do klatki piersiowej 8/8/10

Mostek(plank) 40/50/50

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja mojego obłożyłem talerzami 10kg na każdy róg i jest trochę lepiej ? Ale faktycznie przykręcić go nawet do jakiejś sklejki większej znacznie by pomogło ?

No na zmęczeniu to lipa z treningiem. w takich momentach pomaga przedtreningówka. Stosujesz czasami? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiesz co może się pokusze o jakąś przedtreningówke kiedyś, poki co staram się żeby kawa na mnie działała,  staram się nie przeginać z kofeiną, zazwyczaj te przedtreningówki, które stosowałem - nie pobudzały mnie tylko wywoływały niepokój i rozdrażnienie na treningu a równie dobrze mogłem być w tym samym czasie senny jak cholera.

Tym razem skatowałem nogi, zrobiłem trening z kamizelką 30kg, nogi mam z waty, zakwasy pewnie będą jak cholera. Podskakiwanie z tą kamizelką to masakra jakaś :D

Piątkowy trening postaram się zrobić jutro, choć będzie mało czasu ale w piatek wyjeżdżam i niezbyt bede miał warunki do treningu, ale wracam na niedzielny workout jeszcze rower wpadnie jak pogoda dopisze :D

Przysiad z wykrokiem+30kg  16/18/20

Kaczy chód 40s/40s/50s

Przysiady na jednej nodze z asystą 6/8/8

Wspięcia na palce +30kg 16/18/16

Przysiad z wyskokiem  +30kg 6/6/5

Brzuszki do pozycji V 12/12/12

Wznosy kolan do klatki piersiowej 8/8/10

Hollow body 17/18/18

A, taka moja obecna przedtreningówka to batonik z BA! pre workout od Mauricza z kofeiną, zaspokaja całkowicie moją chęć na jakieś słodkości, perfekcja dla mnie, smakowo najlepszy batonik jaki jadłem :D bez cukru i z białkiem i kreatyną. Perfekcja jak dla mnie, w lidlu ejst dostępny smak kawowy, wybaczcie pseudo-reklame ale uwielbiam ten baton po prostu. Jego wadą jest cena wysoka bo 3,50 za jeden batonik 45 gramowy :/ ale pozwalam sobie z 3x w tygodniu, mój comfort food :D

Miałem dodać zdjęcie w kamizelce ale facebook coś nie działa i nie moge sobie przesłać fotki :D, także dzisiaj bez.

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi