Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ?

1. Wiek; - 19

2. Waga; - 67

3. Wzrost; - 171

4. Maksymalna ilość pompek; - 35

5. Maksymalna ilość dipsów; - 18

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - 10

7. Maksymalna ilość przysiadów; - 40

8. Maksymalna ilość brzuszków; - Nie robię brzuszków tylko wznosy na drążku do L-sita

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - 4 (sroda, czwartek, sobota, niedziela)

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - Cała góra głównie, nogi mam dość dobrze rozbudowane ale robie wykroki z ketlami, wyskoki na boxa i biegam

11. Jaki jest Twój cel; - Szlifuje muscle-upa, do treningu chciałbym wpleść jakieś ćwiczenia pod Hand-stand

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy;

coooooo.png

• Jest moc! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre parametry do treningów. ?

Oprócz MuscleUpa i HandStandu z elementów to uczysz się jeszcze czegoś? A może już umiesz jakieś elementy statyczne? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej trenowałem głównie baze w domu, od miesiąca chodzę na siłownie gdzie jest fajna strefa cross. Wiadomo, że jakiś L-sit czy dragon flag na ziemi już opanowany, aktualnie chciałbym zdobyć wiecej siły i cwiczyć pod to stanie na rękach 

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No i super ogarniemy to plan będzie na dziś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ooo nie ? Przeoczyłem :C Wybacz! 

Dziś nadrobimy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dynloth napisał:

Ooo nie ? Przeoczyłem :C Wybacz! 

Dziś nadrobimy ?

Hahaha na spokojnie, dopiero w czwartek na trening lecę także jest jeszcze czas

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Oto Twój plan treningowy:

Spoiler

ŚRODA:(KLATKA+TRICEPS)

WTOREK: (ABS) - tutaj z powtórzeniami strzelam bo nie mam odniesienia w Twoich informacjach odnośnie Twojego brzucha 

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

NIEDZIELA: (ABS) - tutaj z powtórzeniami strzelam bo nie mam odniesienia w Twoich informacjach odnośnie Twojego brzucha 

WSKAZÓWKI:

• Oczywiście przed treningiem rozgrzewka 10/15 minut. A po treningu można się porozciągać. Przerwa między seriami 1 minuta, między ćwiczeniami ok. 3 minut. 
  • Jak czegoś nie rozumiesz, lub masz jakieś pytania/wątpliwości, to śmiało pisz w postach poniżej. Wyjaśnię/wytłumaczę, ewentualnie coś zmienimy. :)
  • Najlepiej będzie jak po każdym treningu napiszesz w swoim dzienniku obok ilości powtórzeń ile byłeś w stanie zrobić powtórzeń w danym ćwiczeniu w celu weryfikacji poprawnie dobranych serii. 
  • Wszelkie pytania dotyczące Street Workoutu możesz zadać tuZadaj Pytanie
  • Jeżeli nie wiesz jak dane ćwiczenie wygląda, to kliknij na jego nazwę. 

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dominik Kwiatkowski (Dynloth)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Woo dzięki wielkie za plan. Widzę, że rozpisałeś na 5 dni a ćwicze tylko 4 w tygodniu więc ten wtorek chyba po prostu odpuścimy bo w niedziele widzę, ze jest to samo. Czy Podciąganie Incline mogę zrobić na TRX? Jeszcze jedno czy podciaganie na ręcznikach mogę zamienić na cos innego bo nie będę zabierał ze sobą 2 ręczników na siłownie haha. Jeżeli chodzi jeszcze o ten brzuch to rzeczywiscie nie napisałem swoich maxów ale to zrobię ten trening w niedziele i napisze co i jak.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Oj to no się rozpędziłem z tym wtorkiem ? Możesz go olać. ?

Podciąganie Incline jak najbardziej na kółkach można robić ?

Co do ręczników to zamienimy je na: Pompki Wojskowe 14/16/16

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 

-Zrobiłem 6/6/7 lekko

Podciąganie Incline PullUp Podchwyt 12/14/14 

-Za łatwo szło zrobiłem zamiast tego zwykłe podciagniecia nachwytem

9/8/7

Podciąganie podchwytem zamkniętym 6/6/8

-Zrobiłem 6/6/8

Podciąganie chwytem młotkowym 6/6/6

-zrobiłem 6/6/6

Jako, że skończyłem to w jakieś 35 min 

To postanowiłem dodać coś od siebie:

-Wiosłowanie gryf 15+2x5kg

-Podnoszenie hantli na biceps 7.5kg

8/8/8

Plus na koniec 3km na bieżni dość szybkim tempem 

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dobra to zamieniamy, wiem że może by ciężko ale zobaczymy ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Dynloth napisał:

Dobra to zamieniamy, wiem że może by ciężko ale zobaczymy ? 

Bez tych Incline pull upów co? Tak to podobają mi się zmiany, z dłuższymi przerwami powinienem dać radę ale to się okaże w przyszły czwartek ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dasz radę:D 

To możesz ich wyrzucić jak Ci się nie podobają aż tak ?

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

• 10 Prób HandStanda -Zrobione (coraz lepiej mi już wychodzi)
  • 10 Prób FrogStanda -Zriobione
  • HinduPushUps 16/16/18 -Nie robiłem, nie ogarniam jeszcze tego ruchu ale sie naucze
  • Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/18 - Zrobiłem ale 16/16/16 prawdopodobnie za krótka przerwa miedzy seriami
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12 -Zrobiłem 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 6/6/6 -Tego tez nie robiłem ze wzgledu na brak reczników, zamiast tego zrobiłem wznosy hantli nad głowe siedząc a potem podnoszenie na boki
  • Pompki na piłce 14/14/16 - Tutaj zrobiłem 12/10/14 na początku źle ułożyłem nadgarstki na tej piłce przez co traciłem dużo siły, przy 3 serii już inaczej złapałem i lepiej poszło
  • Podciąganie za głowę 6/6/6 -Zrobiłem 6/6/6

Na koniec 3,5 km na bieżni 

A no i spróbowałem się podciągnać z 30kg na pasie i się w końcu udało z czego też jestem zadowolony bo miesiąc temu starczało siły do połowy ruchu

Ogolne moje wnioski to następnym razem musze lepiej i dłużej rozgrzać nadgarstki przed treningiem i powinno być lepiej, a także chyba zwiększe serie do 4 bo szybko coś kończę te treningi, ale to wolałbym posłuchać twojej rady co do zwiększenia tych serii.

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
50 minut temu, Młody P napisał:

Tego tez nie robiłem ze wzgledu na brak reczników, zamiast tego zrobiłem wznosy hantli nad głowe siedząc a potem podnoszenie na boki

Bardzo dobra alternatywa ? 

50 minut temu, Młody P napisał:

Nie robiłem, nie ogarniam jeszcze tego ruchu ale sie naucze

Szkoda, warto wykonywać to ćwiczenie, wzmocnisz barki to i z handstandem będzie łatwiej ?

A trening super poszedł i tak, zobaczymy jak dalej będzie szło, bo być może niektóre ćwiczenia poprawimy z ilością powtórzeń ?

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIEDZIELA: (ABS) - tutaj z powtórzeniami strzelam bo nie mam odniesienia w Twoich informacjach odnośnie Twojego brzucha 

• 10 Prób HandStanda - zrobione
  • 10 Prób FrogStanda - zrobione
  • HinduPushUps 16/16/18 - uczyłem sie dzisiaj robić to cwiczenie i w sumie mi wychodzi te 16/16/18 zrobie nastepnym razem bo dzisiaj starałem nauczyc sie ruchu
  • Brzuszki do pozycji V 12/14/16 - zrobiłem 12/14/16
  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/14/16 - zrobiłem wznosy do l-sita według mnie lepiej angażują mi brzuch 12/12/14
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s - zrobiłem 60s/60s/60s
  • Scyzoryki 30/32/32 - tez poszło lekko 30/32/32
  • Crunch Kicks 12/14/16 -tu tez lajtowo 12/14/16
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Zamień sobie cwiczenia na brzuch na te ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powoli odrywam sie już od ściany ale nadal brakuje jeszcze stabilności haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to już niebawem będzie znaleziony środek ciężkości i tylko trzymać jak najdłużej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ŚRODA:(KLATKA+TRICEPS)  Dzisiejszy dzien zweryfikował moje pompki haha

Kolejność wykonania cwiczen

• 10 Prób HandStanda - zrobione
  • 10 Prób FrogStanda -zrobione
  • HinduPushUps 16/16/18-  8/8/8                                                             6 
  • Pompki z rękoma szeroko 20/20/22 - 14/14/12/10                                     4
  • Pompki diamentowe  18/20/22 - 10/12/10/12                                           3
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 18/18/20 -15/15/15/10                       2
  • Dipsy 14/14/16 -15/15/15/16                                                                       1
  • Pompki na kostkach 18/18/18 - 10/8/10/10                                                 5
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
2 minuty temu, Młody P napisał:

Dzisiejszy dzien zweryfikował moje pompki haha

??

Ogólnie to spoczko ale wolisz robic po 4 serie? Bo poprawię Twój plan tylko się zastanawiam czy ułożyć Ci po 3 serie tak jak było czy może bardziej Ci się spodobało 4 ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no tak zapomniałem dopisać, że skoro nie dałem rady robić wyznaczonych powtórzeń to wolałem dorzucić serie. W sumie zawsze robiłem po 4 serię, 3 wydają mi się za mało, czuję wtedy, że nie zrobiłem cwiczenia na 100%. Dlatego możesz rozpisać z 4 seriami o wiele bardziej mi to odpowiada? 

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi