Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie dziękuję xD Ale nie wiedziałam, że tak łątwo znale?ć robotę haha i myślałam, że rozmowę kwalifikacyjną zawaliłam, bo nie byłam przygotowana i była to moja pierwsza w życiu. No i nie koloryzowałam, nie dodawałam sobie zalet i o wadach wszystkich też opowiedziałam :D akurat trafiłam w rekrutację i trochę osób też było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwa Nie jestem gołosłowna i wrzucę zdjęcie moich faili xD Było ciemno to i wygląda to do dupy. Nie umiem clutcha, było ciut lepiej, ale zanim mi zrobiono zdjęcie już opadłam xD Myślę, że po prostu za bardzo się trzymałam górną ręką, przez co nie mogłam się opuścić do tyłu :Dhttp://zapodaj.net/images/b01f47eee72d6.jpg Za to ciut lepiej mi "straddle human flag" wyszedł: http://zapodaj.net/images/3d5a1f9a3908e.jpg Do obydwu rzeczy podchodziłam I raz :D
Linki się nie odpalają.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zmiana w treningach Na korzyść streeta. Siłownię mam czynną od 16-17, a ja mam popołudniówki teraz. Ech, zachciało się pracować :( Jutro pracuję od 12 do 21, ale busa mam o 11.15 a powrotny o 22.15 i w domu będę o 23. Dwie godziny zmarnowane ;/ i 12h poza domem ;/ Trudno. Rano będę ćwiczyła techniki. Na razie ćwiczenia chyba pauzuję i będę szlifować techniki. Nieraz sobie coś z hantlami tylko zrobię. No i planuję zakup obciąże? na nogi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i minusy. Minus jest taki, że pracuję na zlecenie i w tym miesiącu wyjdzie mi niecałe 1200 xD minus bilety. I tak będę ciupała pół roku na prawko i autko (mam nadzieję na wsparcie rodziców). No i mam same popołudniówki, a więc nici z siłowni.;/ Plus to fajna atmosfera i większa motywacja do street workout ;D i nie będę podjadała ;-) Bo mam tylko 1 przerwę :P Muszę pomyśleć nad planem teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dawno tu nic konkretnego nie pisałam. Ja tak mam, że jak zaczynam nową pracę to muszę się przyzwyczaić do innego trybu życia potem jest ok.0 Strasznie bolą mnie plecy i stopy. Wczoraj jeszcze nie miałam siły na 100% trening. Było to głównie rozciąganie, żeby ulżyć moim plecom i nogom ;-) Bardzo pomogło, ale żeby nie było tak mało, dorzuciłam abs i podciąganie. A dla stóp - małe SPA w domowych warunkach Jutro muszę pobiegać, czuję taką wewnętrzną potrzebę, a potem SW. W pracy, póki co, jest super Tylko muszę dietę ogarnąć, bo jem za mało teraz przez pracę. Jutro mam szkolenie na kasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już po trzech dniach pracy schudłam 0,5kg jak dalej będzie szło takim tempem to masakra :( Biorę dużo jedzenia do pracy ale ile można wcisnąć przez te 15 min xD A mam same popołudniówki i po pracy nie chce mi się jeść, bo idę spać. Wychodzi na to, że jem 2-3 posiłki ;/ Chyba sobie carbo kupię i będę waliła driny z bananem jeszcze i czymś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pół kilo tluszczyku:-D. Daj sobie czas, a organizm sam się dostosuje. Jedz syto przed i jak dasz radę po pracy. Gdy chodziłem do szkoły, to przez kijową dietę miałem 70kg, a jeszcze na początku tego roku gdy pracowałem, to się że mnie beczka zrobiła (75):-D. Pewien mistrz polskich skoków jadal bułkę z bananem i chyba przytyl, gdy zmienili przepisy w skokach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...