Skocz do zawartości
sokownik

Dziennik dążenia do celu: Sokownik85

Dynloth

Wyróżniony Dziennik Treningowy za osiągnięcie 100 wpisów.

Wiadomość dodana przez Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dynloth napisał:

Plan poprawię dziś ? Bo już za silny jesteś ?

We mnie brakuje aż takiej wiary 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Spójrz na pierwsze treningi i zobacz jaką drogę już przeszedłeś ? A zastanów się co będzie za 2 miesiące ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko! ✌

Przeczytałem cały dziennik ☺

Mega fajny progres, widać że siła i wytrzymałość idzie w górę ?

Powodzenia i nie poddawaj się! ✌

• Dziękuję 1
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Zaktualizowany plan treningowy:

Spoiler

Poniedziałek: (UDA+ŁYDKI)

ŚRODA: (PLECY+BICEPS+ABS)

SOBOTA :(KLATKA+TRICEPS+ABS)

NIEDZIELA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ+UDA)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Dynloth napisał:

Spójrz na pierwsze treningi i zobacz jaką drogę już przeszedłeś ? A zastanów się co będzie za 2 miesiące ?

Prowadzę dodatkowy dziennik w Excelu ?

• Lubię to 1
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Quake napisał:

Na jakiej zasadzie? ?

wpisuje tak jak tutaj, ale tu jest wiele watkow prowadzonych, a tam mam wszystko na jednej stronie. bardziej czytelne-tak mysle.

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W sensie, że powtórzenia koło siebie opisujesz i od razu widać jak się zwiększają? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dynloth napisał:

W sensie, że powtórzenia koło siebie opisujesz 

dokladnie tak

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
30 minut temu, sokownik napisał:

dokladnie tak

Dobry pomysł ? Może coś takiego się zrobi w dziennikach, żeby szybko podejrzeć progresy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poniedziałek: (UDA+ŁYDKI)

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No i super, zobacz ile jeszcze możesz z siebie dać ? 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ŚRODA: (PLECY+BICEPS+ABS)

• Jest moc! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Jak super szybko się adoptujesz do większych ilości powtórzeń ?

Świetnie poszedł trening ? Przy Inclinach bardziej ciało stawiasz pionowo, tak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Dynloth napisał:

Przy Inclinach bardziej ciało stawiasz pionowo, tak? ?

Tak, z całkowitego poziomu nie dałbym rady tyle razy

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że podciągania nachwytem szeroko, w moim przypadku ta szerokość to tyle ile ma futryna, czyli nie za dużo 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak dobrze wiadomo że czym szerzej tym lepiej. ? Jakie ćwiczenie najbardziej lubisz z całego planu? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Quake napisał:

I tak dobrze wiadomo że czym szerzej tym lepiej. ? Jakie ćwiczenie najbardziej lubisz z całego planu? ?

wydaje mi sie ze pompki to jest to, co mi najlepiej odpowiada

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Quake napisał:

A jak Ci idzie przygotowanie do Stania na rekach? ?

stanęło w miejscu. jakbym sie uparl, to kawalek wolnej sciany bym znalazl w domu, ale nie ukrywam, ze strach mi nie pozwala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W Cocoonie próbujecie stania na rękach? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz probowalem. Wdrapalem się po ścianie i podobno elegancko pion trzymałem. 

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez koteł
      Witam, przeglądając Internet trafiłem na forum workoutathletes, którego wcześniej nie znałem, a śledziłem już inne fora tematyczne. Widzę, że jest spora aktywność i postanowiłem dołączyć do społeczności oraz założyć swój dziennik.

Trochę o mnie
      Przygodę z treningami zacząłem od siłowni, ale szybko z niej zrezygnowałem powodu problemów z nogą, którą od 3 roku życia miałem kilkukrotnie operowaną - biodro, wydłużanie, śruby itp.), co wykluczyło od razu z treningu przysiady, martwe ciągi i w ogóle trening dołu. Po wstępnym okresie i zaznajomieniu się z zagadnieniem trenowania uznałem, że takie treningi nie mają najmniejszego sensu bo nei da się progresować bez głównych bojów. Po tym czasie miałem przerwę, aż do trafienia na kalistenikę, a dokładniej na plan Armstronga dotyczący podciągania, który postanowiłem zrealizować. Po 2 miesiącach sumiennego treningu byłem w stanie wykonać 22 podciągnięcia nachwytem i złapałem zajawkę na taką formę treningu. Dokupiłem poręcze i trenowałem dipy z podciąganiem. Później przez własną głupotę w pracy uszkodziłem rotator w prawym barku i miałem 3 miesiące przerwy. Po tym czasie niby wracałem do treningu, ale nie były one regularne i tak przewegetowałem 2 lata. Przez ten czas przeplatały się różne formy treningu: obwody, piramidy, z ciężarem. Od nowego roku 2019 postanowiłem wrócić i nawet przez 1 miesiąc się to udawało, ale z powodu pisania pracy inż. znowu przerwałem, a później zmagałem się z przemęczeniem przedramienia, które (chyba) udało się ogarnąć po miesiącu rolowań i rozciągań.
      Obecnie wykonuję w ramach rozgrzewki wzmacnianie rotatorów (przywodzenia, odwodzenia, YTWL) oraz rolowanie i rozciąganie przedramion. Główny trening, do którego wróciłem po 2 miesięcznej przerwie wykonuję obecnie bez planu i jest on w formie "ogólnorozwojowej", aby przygotować ciało do wysiłku.
      Myślę ,że w tych paru zdaniach przedstawiłem trochę swoja sytuację oraz historię z początkami i mam nadzieję ,że nikt nie będzie pytał, dlaczego w treningu nie ma nóg ?

Teraz konkrety:
      Wiek 24
      Wzrost 181 cm
      Waga 72 kg

Wymiary:
      Biceps: prawy 35, lewy 34,5
      Klatka: 100
      Brzuch: 77/80/83 (talia/pępek/poniżej)
      Łydka: 39
      Udo: 57

Max-y:
      podciąganie nachwyt - 14
      dipy - 25
      pompki - 30

Zdjęcia dodam w załączniku.

Jeśli chodzi o moje cele to głównie jest to poprawa sylwetki, nie zależy mi na elementach. Lubię treningi bazy, także z dodatkowym obciążeniem do pasa. 
      Mam dylemat odnośnie kierunku, który powinienem obrać, a dokładniej: ogólnie jestem szczupły, więc oczywiste jest, aby wejść na dodatni bilans kcal i "masować", ale z drugiej strony jestem dosyć mocno "podlany" na brzuchu czego nie widać na zdjęciach z przodu, ale z pozycji bocznej już bardziej (dodatkowo zdjęcia robione w odbiciu lustra, na których sylwetka wygląda znacznie lepiej niż w rzeczywistości).
      Gdyby ktoś stojący kiedyś przed podobnym wyborem mógł się wypowiedzieć byłbym wdzięczny.
      Co do planu treningowego to po wskazówkach od Was odnośnie celu jaki powinienem obrać postaram się ułożyć sam i dodać do sprawdzenia. 

• Przez Szymanek1922
      Witam! Jestem tu nowy. Post o plan został wysłany.
      O to moje maxy: 
      Max podciągnięć: 10-12
      Max pompek: 25-30
      Max dipów: 10-15 
      Nie jest chyba źle, trenuje w sumie z 2-3 miesiące regularnie albo i mniej ?
      Chciałbym zakładając ten dziennik śledzić swoje poczynienia i właśnie być regularny ?
      Mój cel? Zbudowanie mocnej, solidnej bazy i potem skupić się na elementach ?
      Pozdro!
    • Przez ChudyByk
      Hej wszystkim! 
      Jakoż w końcu zdecydowałem się zmienić siebie i mój wygląd, postanowiłem otworzyć ten dziennik licząc na to, że wspólnie ze mną pomożecie mi przebrnąć przez całą drogę zmian.
      Głównym moim celem jest to, żeby  zbudować masę mięśniową, móc zrobić 10 podciągnięć nachwytem i zwiększyć liczbę pompek, stanąć na rękach bez pomocy ściany, zrobić MU, w przyszłości jakieś elementy. W skrócie - zmienić  wygląd ? 

Moje parametry:
      Wzrost:  1.86
      Waga: 65kg
      Max podciągnięć: Podchwytem 4, nachwytem 1
      Max pompek: 10
      Max dipów: 1
      Max przysiadów: 40
      Max brzuszków: 38
      Zobaczymy jak bardzo się to zmieni po 2 miesiącach, bo jak na razie jest słabo, ale motywacji nie brakuje.
      PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)
      Pompki z rękoma szeroko 5/5/5/5/5 Pompki diamentowe  5/5/5/5/5 Pompki z nogami na podwyższeniu 5/5/5/5/5 Dipsy max/max/max/max/max Pompki na kostkach 5/5/5/5/5  
      WTOREK: (ABS)
      Brzuszki do pozycji V 10/10/12/12 Wznosy kolan do klatki piersiowej 8/8/10/10 Mostek(plank) 40s/40s/45s/45s Scyzoryki 30s/35s/35s/35s Crunch Kicks 12/12/14/14  
      CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)
      Podciąganie podchwytem max/max/max/max/max Podciąganie Incline PullUp Podchwyt 10/10/12/12 Podciąganie nachwytem max/max/max/max/max Podciąganie Incline PullUp Nachwyt 10/10/12/12 Powolna negatywna faza ruchu podciągania, czyli podskok i powolne opuszczanie/lub podciąganie z gumą max/max/max/max/max  
      PIĄTEK: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)
      Pompki z rękoma przy biodrach 5/5/5/5/5 Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12/12 Podciąganie na ręcznikach 5/5/5/5 Pompki na piłce 10/10/10/10 Hindu Push Ups 5/5/5/5/5  

• Dodaj nową pozycję...