Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

To ciekawe co oni tam dają do jedzenia 😄😄

Czyli jak ktoś chce przytyć 8kg to powinien pojechać na szkolenie 😄😄 Wiadomo etat najlepszy i żeby jeszcze się udało kontrakt później przedłużyć 🙂

No to kolejny mocny trening wejdzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwałbym to śmieciowym żarciem:D. Dużą rolę odegrał zwiększony apetyt spowodowany brakiem snu, dodatkowo właśnie mała ilość snu i pochłanianie sporych ilości słodyczy:D. 

Zapotrzebowanie do służb mundurowych jest duże i wydaje mi się, że tylko wybitnie anarchiczne jednostki zostaną bez kontraktu:).

Przyda się obiad i brak jakiekogolwiek nastawienia, tylko ta jedna myśl "działaj";)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Wiem już że u Ciebie nigdy nie będzie kłopotu z motywacją do treningu 🙂

No to wszystko jasne 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będą za to nieprzychylne sytuacje i przeszkody do pokonania, w których upatruję nowych szans i doświadczeń:). 

Oczywiście bez jakiegoś nowego tematu się nie obejdzie:D

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No niestety tak bywa mi przeszkodziła kontuzja w dążeniu do celów treningowych, ale oby Ciebie nie dopadła 🙂 Suple kiedyś stosowałeś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paskudnie wyglądały zdjęcia z grudnia. Ale co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Także wracaj szybko do zdrowia:). 

W wieku 13 lat brałem przez tydzień magnum 8800 i kreatyne, ale z tego zrezygnowałem. 

Myślę jednak nad witaminami🙂

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dzięki wielkie! 🙂

Dobry pomysł taki kompleks witamin sobie zapodać 🙂 Zrezygnowałeś bo efektów nie było, czy nie potrzebowałeś? 🙂

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę;).

W zimę tym bardziej:).

I to i to. Do tego, jako małolat miałem słomiany zapał do sportów siłowych:)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale teraz to się już zmieniło 🙂 O której przewidujesz drugi trening? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzmy, że podczas dorastania wierzyłem w słowa obłudnych pseudowieszczów. Lecz kilka pozytywnych sytuacji i przede wszystkim szczere rozmowy ze samym sobą, uświadomiły mi jak bardzo opinie toksycznych ludzi mijają się z prawdą. A teraz? Jestem po prostu sobą i robię co trzeba, by być lepszy dla siebie, co automatycznie zadziała altruistycznie dla innych:). 

Przewidywałem na 20:30, jednak zacząłem kwadrans później. Jestem z siebie niesamowicie zadowolony, ponieważ pokonałem siebie, swoje słabości, pogodę, mokry drążek, przy pierwszej serii wejść siłowych i kilka wyznaczonych powtórzeń. Czas pokazać przebieg:

20190221_230222.jpg

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie odczułeś spadku mocy jako że był to drugi trening? 🙂 Ja kiedyś byłem w szoku jak rozmawiałem z Matteo Spinazzola i mi mówił że Street Workout to całe jego życie - praca i pasja i trenuje 3 razy dziennie i tak codziennie 😄 Dla mnie to było nierealne wtedy ale widać że da się chociażby po Tobie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nie. Wystarczyło dobrze się wyspać, suto zjeść, wypić kawę, przypomnieć sobie o obietnicy treningu i wszystko poleciało z górki:). Starałem się w rozsądny sposób układać ćwiczenia:). I nie lekceważyć optymizmu:D. 

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to progres w sile jeszcze szybciej przyjdzie 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile zadbam i oszczędzę lewy bark:D. 

Dzisiaj popracowałem na grzbietem i brzuchem, pierwszy, raz od jakiś 3-4 miesięcy. Teraz wiem, że pomijanie tych partii było błędem; połączenie elementarnych ćwiczeń, jakimi są wznosy nóg na drążku i mostki, z zawzięcie przewałkowanymi u mnie w ostatnim czasie podciągnięciami i pompkami dałyby zabójcze rezultaty. Ehh, człowiek całe życie się uczy:

20190222_222304.jpg

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W jakieś techniki planujesz się bawić? 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że front level jest za jakiś czas do rozważenia:). Tuck front level udało mi się kiedyś utrzymać pół minuty, a przejście i utrzymanie kolejnych kilkunastu sekund flat back front level też mi się udało:).

I przede wszystkim stanie na rękach:)

• Lubię to 1
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to fajne elementy wybrałeś 🙂 Sam się pewnie będę musiał uczyć od nowa niektórych elementów ;o Chętnie będę obserwował Twoje postępy również w technikach 🙂

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem o fladze ludzkiej:).

To oznacza, że będę miał z kim rywalizować:D. A na poważnie, zawsze będziemy mogli wymieniać się niuansami, przy nauce tych samych elementów:).

Teraz nie mam wyboru. Trzeba będzie utrwalić systematyczność i zmontować nowe nagrania;). A to są moje dokanania w podciąganiu na jedną rękę:)

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praktycznie wchodzi już:D Podobno podchywtem jest łatwiej:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie w moim wypadku:D. Plecy i tułów mam dużo silniejsze od rąk:D.

W dzisiejszym treningu padł mój osobisty rekord w pompkach na poręczach:). Lewy bark jest w coraz lepszym stanie. Trochę jeszcze strzela, ale nie doskiewra przy podciąganiu lub swobodnym zwisie:).

20190223_201746.jpg

• Lubię to 1
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ale pocisnąłeś z tymi dipsami 😄 Ja muszę poręcze przynieść i Cię gonić 😄

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy jest tak świetnie, ponieważ opuszczam się tak, by barki były odrobinę niżej niż łokcie:D. To trzeba wyśrubować rekord, aby pompek poleciało jak najwięcej:D.

Moc jest, choć przez sprawy zawodowe ją nieco przytłumiłem, przez treningi wyglądały następująco:):

15513911359259050357661482429674.jpg

1551391161637635219487625966725.jpg

15513911765365202383064846094510.jpg

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Serii to Ty lubisz nasiepac 😄  Właśnie mi coś uświadomiłeś ja nigdy nie zrobiłem w żadnym ćwiczeniu więcej niż 4 serie 🤣

Mocne trening 🙂 Co do pompek na kółkach to one sobie wiszą i na nich robisz tak że musisz stabilizować ręce? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapaśniczy trener Dana Gamble'a, poinformował go, że jeśli chce być silny, to musi robić dużo pompek. Nie określił dokładnie ile. Idąc za intuicją i jego praktyką, chce robić ich jak najwięcej:D. Stąd tyle serii:D. Tak:). A teraz, gdy nie ma śniegu, będę kombinować z odczepionymi kółkami:).

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi